Lost Hero (early access) (PC DIGITAL)
DIGITAL

499
Nákupem získáte 19 kreditů
Aktivace: Lost HeroLost HeroLokalizace: České titulky, Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: FPS, Fantasy, Středověk
 • Jedná se o early access verzi hry distribuovanou skrze stránky vývojářů. Steam klíč obdrží hráči po vydání na této platformě v průběhu příštího roku. 

  Lost Hero je hardcore temná fantasy akční RPG se sci-fi zápletkou. Jako vyhnaný hrdina, žoldák tajemného řádu, budete bojovat proti temným silám chaosu a destrukce ve světě zmítaném nekonečnou válkou mezi rasami. Jen vy můžete rozhodnout, která strana získá sílu zvítězit.  KOOPERACE S KAMARÁDY
  Hrajte společně ve 2-4 hráčiích v kooperativním režimu a společně tak cestujte temným světem. S nepřáteli budete bojovat v akčním soubojovém systému založeném na dovednostech a budete sbírat zdroje pro výrobu a vylepšení vaší výbavy.  OD KROKOVACÍHO DUNGEONU K HARDCORE RPG
  Historie hry sahá až do roku 2002. První verze Lost Hero začala jako klasický krokovací dungeon. Oldschool hratelnost a retro vzhled nevzbudil mnoho ohlasu, takže později se původní myšlenka kompletně změnila. Lost Hero se změnil na středověkou multiplayerovou hru, kdy hráči bojovali v aréně. První prototypy druhého konceptu odhalili potencionální velký risk, kdy vše záleželo na komunitě a její vůli být jen v aréně. V roce 2015 se koncept změnil do finální podoby hardcore akčního soulslike RPG s možností kooperace až pro 4 hráče.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Lost Hero (early access) (PC DIGITAL)!