Mad Max
XBOX

(2x)
599
Nákupem získáte 18 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 19468
 • Zůstat naživu není snadné. Střetnete se s nebezpečnými frakcemi a gangy, čekají vás přes desítky nebezpečných vedlejších misí a úkolů ve fungujícím otevřeném světě.
  Mad Max je kultovní post-apo film a nyní také vysokooktanová akční hra. Staňte se Šíleným Maxem a cestujte pustinou ve svém věrném čtyřkolovém parťákovi. Vylepšujte si výbavu, bojujte s gangy v obrovském otevřeném světě a závoďte na život a na smrt. Tenhle svět se totiž s nikým nemazlí.  Mad Max přináší otevřený svět v post-apokalyptickém světě, kde jedinou šancí na přežití jsou stará dobrá auta. Převezmete roli Mad Maxe, osamělého válečníka, který musí bojovat o přežití s divokými gangy banditů. Jelikož Maxovi ukradnou jeho ikonický Interceptor, Max se musí dát dohromady s talentovaným, ale podivným mechanikem Chumbucketem. Společně musí sestavit ultimátní vojenské vozidlo a s jeho pomocí uprchnout z Pustiny.

  STAŇTE SE ŠÍLENÝM MAXEM
  Buďte legendárním post-apokalyptickým bojovníkem. Cestujte pustinou, vyrábějte a vylepšujte své vybavení a hlavně - přežijte! Čekají vás totiž perné chvilky během soubojů na blízko, přestřelek a hlavně drsných bojů v autech. Cesta pryč z Pustiny nebude snadná a čekají vás těžká rozhodnutí.

  Mad Max

  PŮSOBIVÉ PROSTŘEDÍ
  Prozkoumejte nádherný svět apokalypsy. Připravte se, že často budete bojovat se zrádnou krajinou a nepříznivým počasím, mezitím co vás budou napadat smrtící gangy nájezdníků, kteří by vás okradli i o vaše boty.

  ODPAD JE ZÁKLAD
  Každý kousek šrotu, je důležitý a může posloužit ke zvýšení a zlepšení vybavení, zbraně i vozidla. Můžete vyplenit nepřátelské tábory a získat tak přístup k cenným zdrojům. A zdroje jsou život.

  MadMax

  PŘEŽIJTE V OTEVŘENÉM SVĚTĚ
  Zůstat naživu není snadné. Střetnete se s nebezpečnými frakcemi a gangy, čekají vás přes desítky nebezpečných vedlejších misí a úkolů ve fungujícím otevřeném světě.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 7/10

Mad Max sice nepředvádí bezchybnou krasojízdu s plejádou inovativních piruet, přesto však řemeslo sandboxových akčních her ovládl až na čestné výjimky velmi umně. Zprvu připravenou osmičku hra ztrácí kvůli stále častějším propadům snímkování, které jsou ke konci hry až příliš časté.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 7/10

Dá se říct, že Mad Max se v mnoha směrech povedl. Až na velmi citelný stereotyp, je to vydařený kvalitní akční titul, od kterého ale nesmíte moc čekat.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Táto hra určitě osloví
podstatnou část hráčů,mezi které určitě patřím také já.

Tvůrci asi vsadily na krásnou grafiku a značku hry která je podle filmu,ale já blbec utratil tolik peněz a koupil si hru na kterou sem čekal déle než rok,a hra mě nakonec zklamala všemy směry. Kdo nechce být zklamaný > ruce prič !

Sledujte nás na instagramu