Madden NFL 21 Origin
DIGITAL

739
Nákupem získáte 8 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • 739 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: OriginOrigin
 • X-Factor 2.0 – Nové schopnosti X-Factor přináší svěží vítr a dají vyniknout hvězdám nové generace.

  Jen klid. S vaší obrazovkou nic není, zaostřuje se. Madden NFL 21 | SZN1: HI-DEF je vyjádřením obdivu k hráčům, kteří proměnili způsob vnímání tohoto sportu.
  Elitní skupina zářivých hvězd NFL předvádí každý týden na hřišti ty nejlepší výkony. V rámci spolupráce s Nike teď tato značka přichází s limitovanou edicí oblečení exkluzivně navrženou hráči. A podle nás tím zdaleka nekončí.
  Načerpejte energii skupiny elitních hráčů a vychutnejte si Madden NFL 21 v úplně novém světle. Podívejte se na vše v HI-DEF.
  Proslavte se v Madden NFL 21.
  Svou stopu v NFL zanechává nová generace. Chopíte se příležitosti? Změňte hru a převezměte kontrolu nad vlastním odkazem.
  Madden NFL 21 přináší nové prvky a režimy včetně:

  Face of the Franchise: Rise to Fame – Proslavte se a staňte se nesmrtelnými v Madden NFL 21 – vydejte se po vlastní cestě ke slávě za hranice historie NFL.
  Převezměte kontrolu – Osvojte si v Madden NFL 21 inovativní vylepšení náběhů a živé playbooky, ať vaše skóre letí vzhůru.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Madden NFL 21 Origin!