Mafia III - Faster, Baby! DLC (PC) DIGITAL
Digital

409
Nákupem získáte 4 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: TPS
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Typ hry: DLC
Kód produktu: 7344631
 • Tento obsah vyžaduje původní hru Mafia III.

  Sinclair Parish je malé městečko na západ od Bayou, ve kterém s pomocí násilí a rozséváním strachu vládne šerif „Slim“ Beaumont. Poté, co dojde k vraždě vůdce bojovníků za občanská práva a perzekuci dalších aktivistů, spojí Lincoln síly s Roxy Laveauovou a pustí se s ní do výbušné mise, během které odhalí zkorumpované prostředí města. Na cestě, během níž postaví celou kancelář šerifa před spravedlnost, je čeká spousta strhujících honiček, velkolepých taktických soubojů i lstivých akcí.

  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Rozšíření Přidej, kotě! je součástí Season Pass. Vlastníte-li Season Pass, pak si rozšíření Přidej, kotě! nepořizujte, neboť na něj již máte nárok.

  SINCLAIR PARISH:

  Zcela nové město na východ od Bayou řídí zkorumpovaný muž zákona, který svou představu o jediném správném způsobu života u ostatních vynucuje strachem a násilím. Rozsáhlý a rozmanitý terén doslova svádí k velkolepým automobilovým honičkám a zbrusu novým způsobům boje.

  NOVÝ PŘÍBĚH O RODINĚ, ZRADĚ A ODPLATĚ:

  Spolu s místní aktivistkou Roxy Laveauovou se rozhodnete pomstít vraždu významného představitele hnutí za občanská práva a postavíte místního šerifa „Slima“ Beaumonta i jeho zkorumpovanou bandu před spravedlnost.

  NOVÁ CESTA ODPLATY:

  Pokročilé kaskadérské kousky a bojové techniky, nová vozidla i zbraně nabízejí zcela nové možnosti, jak se postavit nepříteli – ať už na nohou či zpoza volantu.

  VELKOLEPÉ ODMĚNY:

  V rozšíření Přidej, kotě! na vás čekají nové odměny, s jejichž pomocí bude vaše cesta odplaty ještě osobnější. Chopte se Roxyina samopalu MK 1020 s tlumičem. Sešlápněte pedál Roxyina sportovně upraveného vozu Lassiter Nightcrawler. A získejte přístup ke kostýmům Modrý génius a Zkušenost!

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

  © 2017 TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. VYVINULO STUDIO HANGAR 13. MAFIA, TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, 2K, HANGAR 13 A JEJICH PŘÍSLUŠNÁ LOGA JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY ČI REGISTROVANÉ OBCHODNÍ ZNÁMKY TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. IKONKY RATINGU JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY THE ENTERTAINMENT SOFTWARE ASSOCIATION. VŠECHNY OSTATNÍ ZNAČKY JSOU MAJETKEM PŘÍSLUŠNÝCH VLASTNÍKŮ. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

onepiece, onepiecemanga, darek
cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game
daysofplay2024, daysofplay
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskypokoj
assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited