Mafia III - Sign of the Times (PC) DIGITAL
DIGITAL

259
Nákupem získáte 3 kredity
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky
Kategorie: DLC
 • Tento obsah vyžaduje původní hru Mafia III.

  Lincoln, neustále pronásledovaný smrtí své náhradní rodiny, se rozhodne spolu s otcem Jamesem dosáhnout v baru U Sammyho smíření. Když však dorazí na místo, narazí zde na vyšinutou sektu, která místa plná bolesti a utrpení využívá k rituálním zvěrstvům s lidskými oběťmi. Lincoln se tak s pomocí nových vozidel, zbraní i investigativních nástrojů vrhá do temného světa plného drog a násilí, aby krutovládu téhle zvrhlé sekty ukončil a sám snad konečně došel pokoje.

  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Rozšíření Znamení časů je součástí Season Pass. Vlastníte-li Season Pass, pak si rozšíření Znamení časů nepořizujte, neboť na něj již máte nárok.

  LIDSKÁ OBĚŤ

  Sekta Ensanglante se ze všech sil snaží vrátit do New Bordeaux řád a spravedlnost, jichž je dle jejího přesvědčení možné dosáhnout jen pomocí násilných rituálů. S využitím halucinogenních drog ohýbá mysli svých členů, překrucuje jejich vnímání reality a mění je ve stroje na zabíjení.

  VYŠETŘOVÁNÍ RITUÁLNÍCH MÍST

  S pomocí nových investigativních dovedností a nástrojů se Lincoln na řadě zpustlých zákoutí města pustí do sledování a dokumentace zvrácených praktik sektářských šílenců. Jeho trénované oči rozlousknou jejich šifry a odhalí operační základnu ukrytou v opuštěném sanatoriu u pobřeží nedaleko New Bordeaux.

  NOVÉ TAKTICKÉ MOŽNOSTI A HRAČKY

  Tajuplné a násilnické praktiky sekty Ensanglante před Lincolna postaví tvrdý oříšek. Bude-li chtít zůstat vždy aspoň o krok vepředu, bude muset využít zbrusu nové techniky zpomalení během souboje a zapojit rozšířený arzenál i vozovou flotilu. Rozprášení sekty Ensanglante by pro celé město bylo obrovským požehnáním, za které by si Lincoln vysloužil jedinečné a exkluzivní předměty.

  Z POPELA

  Ještě než Marcanova rodina vypálila bar U Sammyho, byl to ten nejlepší podnik v celé Hollow. S trochou práce ho však Lincoln může postavit zpátky na nohy a znovu z něj udělat vyhledávaný cíl.

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

  © 2017 TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. VYVINULO STUDIO HANGAR 13. MAFIA, TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, 2K, HANGAR 13 A JEJICH PŘÍSLUŠNÁ LOGA JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY ČI REGISTROVANÉ OBCHODNÍ ZNÁMKY TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. IKONKY RATINGU JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY THE ENTERTAINMENT SOFTWARE ASSOCIATION. VŠECHNY OSTATNÍ ZNAČKY JSOU MAJETKEM PŘÍSLUŠNÝCH VLASTNÍKŮ. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Mafia III - Sign of the Times (PC) DIGITAL!