Mafia III - Stones Unturned (PC) DIGITAL
DIGITAL

409
Nákupem získáte 5 kreditů
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: DLC
Hra také dostupná pro:  PS4
 • Tento obsah vyžaduje původní hru Mafia III.

  John Donovan se cítí vázán bratrstvím zformovaným ve Vietnamu, a proto se nikdy neostýchal doprovodit Lincolna Claye na cestě odplaty. Když se v New Bordeaux objeví Connor Aldridge, zrádce, který kdysi Donovana nechal napospas smrti a který nyní v honbě za vysoce výbušným ztraceným nákladem rozpoutá v celém městě násilí, může Lincoln Johnovi jeho laskavost vrátit. Likvidace Aldridgeovy armády žoldáků totiž bude vyžadovat Lincolnovu a Donovanovu těsnou spolupráci. Zapojte do boje těžké zbraně, vyzbrojená vozidla, odstřelovačskou podporu i jedinečné odměny, zastavte Aldridge a ochraňte svobodný svět.

  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Rozšíření Na kameni kámen je součástí Season Pass. Vlastníte-li Season Pass, pak si rozšíření Na kameni kámen nepořizujte, neboť na něj již máte nárok.

  ZÁVODY VE ZBROJENÍ

  Donovan a Lincoln se spřátelili ve válkou zpustošené vietnamské džungli, kde také Donovana zradil zběhlý agent Connor Aldridge a nechal ho napospas jisté smrti. Aldridge se teď v honbě za sestřeleným vojenským letadlem a jeho nebezpečným nákladem objevil v New Bordeaux a Donovan s Lincolnem musí společnými silami zastavit jeho armádu žoldáků.

  POTÍŽE NA POBŘEŽÍ NEW BORDEAUX

  Vyrazte po stopách pustošící Aldridgeovy armády do zcela nových oblastí New Bordeaux a prosekejte se džunglí plnou žoldáků, abyste se dostali až k jejich opevněné ostrovní základně.

  VOJENSKÁ VÝBAVA

  Využijte nových a silnějších výbušnin, těžce vyzbrojených vojenských vozidel, podpory odstřelovačů a dalších unikátních odemykatelných předmětů a porazte Aldridge i s jeho armádou skvěle vycvičených žoldáků.

  NEJNEBEZPEČNĚJŠÍ HRA

  Nový spojenec Robert Marshall provozuje v New Bordeaux lov lidí za odměnu. Využijte nové uspávací pistole k neslyšné pacifikaci určeného cíle a jeho následnému nenápadnému uložení do kufru vozu.

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

  © 2017 TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. VYVINULO STUDIO HANGAR 13. MAFIA, TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, 2K, HANGAR 13 A JEJICH PŘÍSLUŠNÁ LOGA JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY ČI REGISTROVANÉ OBCHODNÍ ZNÁMKY TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. IKONKY RATINGU JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY THE ENTERTAINMENT SOFTWARE ASSOCIATION. VŠECHNY OSTATNÍ ZNAČKY JSOU MAJETKEM PŘÍSLUŠNÝCH VLASTNÍKŮ. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Mafia III - Stones Unturned (PC) DIGITAL!