Mafia III
XBOX

(2x)
599
Nákupem získáte 18 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 19798
 • Vybudujte zločineckou říši svým vlastním způsobem na základě rozhodnutí, které ze svých poručíků odměníte a které zradíte… Dle toho získáte přístup k určitým misím a speciálním schopnostem.
  Legendární Mafia je zpět. Rok 1968. New Bordeaux.
  Po letech bojů ve Vietnamu zná Lincoln Clay tuhle pravdu: rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro které zemřeš. Když jeho náhradní rodinu - černou mafii - zradí a vyhladí mafie italská, Lincoln vybuduje novou rodinu z popela té staré. Přes mafiány, kteří jsou za to zodpovědní, si začne klestit cestu plnou pomsty, vykoupení a vojenského vybavení.  BEZ BOJE TO NEPŮJDE
  Intenzivní přestřelky, brutální bitky, adrenalinové honičky a další eskapády budou vaším denním chlebem. Ale díky té správné partě, drsným rozhodnutím a pár špinavým rukám je možné dostat se na vrchol městského podsvětí. Je čas vytvořit si novou rodinu.

  NEW BORDEAUX ALIAS NEW ORLEANS ROKU 1968
  Rozsáhlý, rozmanitý a špinavý otevřený svět, kterému vládne mafie a zkorumpovaní zastupitelé a které je bohaté na úžasné vyhlídky, zvuky a emocionálně nabitou společenskou atmosférou dané doby.

  Mafia III (XONE)

  SMRTÍCÍ ANTI-HRDINA
  Staňte se Lincolnem Clayem, sirotkem a veteránem z Vietnamu, který pase po pomstě vůči italské mafii za brutální zmasakrování černé mafie, kterou považoval za svou rodinu, již nikdy neměl.

  mafia

  POMSTĚTE SE PO SVÉM
  Vyberte si vlastní styl hry - od brutální síly a silných zbraní po plíživou zabijáckou taktiku - a využijte Lincolnova vojenského výcviku a nashromážděných informací, které vám pomohou zlikvidovat italskou mafii.

  mafia III

  NOVÁ RODINA Z POPELA TÉ STARÉ
  Vybudujte zločineckou říši svým vlastním způsobem na základě rozhodnutí, které ze svých poručíků odměníte a které zradíte… Dle toho získáte přístup k určitým misím a speciálním schopnostem.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (10)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Karok: Kvůli tomu, že se vám nelíbí grafika hru reklamovat opravdu nelze.

  • Karok

   Dobrý den, měl bych dotaz. Grafika která je v Mafii je otřesná. Je možno reklamovat hru?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Woody88: Je to přímo zakomponované do hry. Při nákupu zbraní si je můžete zdarma vybrat a při přivolání auta (až si promluvíte s Burkem) si můžete vybrat jedno ze tří aut. :)

  • Woody88

   Ahoj,aktivoval jsem si rozšíření hry family kickback ale nikde ve hře nevidím ty tři bonusové auta a zbraně...Jak to tedy funguje?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Digiscz: Hru pošleme určitě den dopředu, aby byla v pátek u vás :)

  • Digiscz

   Zdar, když si hru objednám budu hrát už v pátek a nebo ji teprve v pátek pošlete?

  • Martin Schovanec

   Ne, cesky dabing hra neobsahuje.

  • Meda

   Bude to i s dabingem?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   drtic: Proc by nejelo? :)

  • drtic

   A pojede mi to na mém Xboxu one bez problému?

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

(HODNOCENÍ DLE VŠECH DÍLŮ) : Super akce,brutální Steath,mnoho možností v otevřeném světě,kvalitní příběh a dlouhá doba hraní díky výběru z mnoha ůkolů. Avšak nesrovnávejte s předešlými díly ! Lidi doba se posunula a hraní musí být zábavnější a tenhle díl JE !

jak sem řekl užto není ta česká mafia

Sledujte nás na instagramu