Mafia (PC) DIGITAL
Digital

255
Nákupem získáte 3 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: FPS, Retro
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina, Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 7391044
 • Je rok 1930. Po neúmyslném střetu s Mafií se taxikář Tommy Angelo neochotně ocitne ve světě organizovaného zločinu. Zpočátku se s rodinou Salieri vůbec nechce zaplétat, ale příslib velkých odměn brzy změní jeho názor. S tím, jak postupuje po žebříčku, jsou peníze čím dál lepší, ale práce čím dál špinavější. Tommy si možná nakonec vyslouží uznání samotných Salieriů, ale jestli se stane mafiánem, jeho nový život mu může způsobit víc problémů než ten starý.

  Užijte si New Heaven

  Prozkoumejte více než 12 čtverečních mil New Heaven, typického amerického městečka 30. let 20. století založeného na architektuře a kultuře historické éry Velké hospodářské krize.

  Autentický příběh a akcí nabitá hratelnost

  Zahrajte si víc než 20 strhujících misí inspirovaných událostmi 30. let 20. století. Šplhejte po žebříčku rodiny Salieri od pěšáka až po mafiána a užívejte si přestřelky, honičky, pašování, slovní střety, vloupačky bank a spoustu dalšího.

  Dobová vozidla a zbraně

  Coby odvážný řidič usedněte za volant více než 60 historicky inspirovaných aut s realistickou fyzikou a poškozením v reálném čase.

  Dělejte špinavou práci s více než desítkou zbraní. Máte na výběr z baseballových pálek, upilovaných brokovnic, magnumů a slavného samopalu Thompson, díky nimž sevypořádáte s každým chytrolínem, který vás naštve.

  Poznámka: Tato verze hry Mafia má upravený soundtrack a neobsahuje žádnou licencovanou hudbu.

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

  Copyright 2002-2017 Illusion Softworks. Mafia, logo Mafia, Illusion Softworks a logo Illusion Softworks jsou obchodní značky Illusion Softworks. Všechna práva vyhrazena. Vydává Gathering of Developers. Gathering of Developers, logo Gathering of the Developers, Take-Two Interactive Software, Inc. a logo A Take-Two Company jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní obchodní značky či vlastnická práva jsou majetkem příslušných vlastníků. Vyrobeno v USA.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

thelastofus2remastered, tlou2, ps5, thelastofus, thelastofus2, tlou
pokemoncz, pokemon, pokemonkarty, pokemontcg
vanocnivyzdoba, vánoce2023, vanocniozdoby, vanoce
panprstenu, jrrtolkien, artbook, panprstenuknihy
doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek