MagiCats Builder Infinite Pack
Digital

329
Nákupem získáte 3 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura, 2D plošinovka, Kooperativní
Typ hry: Hra pro více hráčů, DLC
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005380
 • Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry MagiCats Builder (Crazy Dreamz) ve službě Steam.
  Získejte veškeré aktualizace a plnou sílu kódovacích run s Infinite Pack! S tímto balíčkem odemknete NEOMEZENÝ PŘÍSTUP ke všem položkám ve hře a budete moci stáhnout všechny aktualizace zdarma. Vytvářejte poetické nebo strašidelné úrovně s novými pozadími, které jsou součástí balení Infinite Pack. Odemkněte všechny položky z editoru úrovní, aby byla Vaše tvorba ještě zajímavější. Přizpůsobte svůj MagiCat tak, jak chcete, vyzkoušejte několik kombinací stylů s dalšími skiny, které jsou součástí balení.
  - CELÝ POPIS HRY -
  ★ Vytvořte své úrovně pomocí VÁŠEHO kódu:
  S intuitivními magickými kódovacími runami budete schopni navrhnout své světy. Přidat, odstranit, upravit, vše je možné! V MagiCats Builder můžete navrhnout jednoduché, tvrdé, choulostivé, a dokonce i bláznivé úrovně a vytvořit si vlastní dobrodružství! Pozadí, šéfové a Vaše nápady ožívají všemi různými prvky a položkami, které najdete v MagiCats Builderu.
  ★ Vytvořte si svého hrdinu:
  Přizpůsobte své hrdiny a hrajte tak, jak Vám to nejvíce vyhovuje. Vytvořte si vlastní MagiCat za pomoci nejrůznějších skinů a vyčistěte všechny úrovně ve vší parádě. V nástroji MagiCats Builder budete moci hrát s hrdinou, podle Vaší fantazie.
  ★ VLASTNOSTI:
  Připojte se k dobrodružství platformy 2D sandboxu. Vytvořte vlastní úrovně, které závisí pouze na vaší představivosti. Přizpůsobte vše pomocí jednoduchého kódovacího nástroje. Vychutnejte si barevné, ručně tažené prostředí. Sdílejte své výtvory se světem. Prozkoumejte nekonečné úrovně vytvořené komunitou. Vytvářejte a soutěžte s přáteli v režimech pro více hráčů. * Pro hraní této hry je zapotřebí internetové připojení
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si MagiCats Builder Infinite Pack? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game
daysofplay2024, daysofplay
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskypokoj
assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited
mistrisveta, ms2024