Magicka
DIGITAL

209

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer, Lokální kooperace
Štítky: Fantasy, Vtipné, Kooperativní
 • Magicka je satirická akční adventura zasazená do bohatého světa fantasy založeného na severské mytologii. Hráč se ujme role čaroděje ze svatého řádu pověřeného zastavením zlého černokněžníka, který uvrhl tento svět do mdlob a jehož zlá monstra útočí na síly dobra.


  Hráči budou moci kombinovat elementy, aby vyčarovali kouzla a přivodili tak absolutní zkázu a devastaci poslům zla. Mohou dokonce vytvořit skupinu čtyř čarodějů a probojovat si cestu skrze kampaň nebo otestovat své schopnosti v čarodějnickém umění společně, pomocí různých ostatních výzev.


  Ve hře Magicka mohou až čtyři hráči prožít toto obrovské dobrodružství o záchraně jejich světa před jistou zkázou pomocí plně dynamického systému kouzel. Mód příběhu vezme hráče skrze různé úrovně, od lesů a horských stezek až po zamrzlé síně krále hor, kde jejich um a kreativní myšlení jsou klíčem k vítězství.


  V odemknutelných hardcore výzvách může hráč bojovat proti vlnám nepřátel, aby získali své místo jak na místním, tak i na online žebříčku.


  Klíčové vlastnosti:

  Inovativní a dynamický systém čarování kouzel Kooperace až čtyř hráčů ve všech herních módech. Dostupná je však i hra pro jednoho hráče Probojujte se skrze 13 různorodých úrovní kampaně Prozkoumejte rozsáhlý svět plný dobrodružství, abyste porazili zlého čaroděje Najděte a odemkněte všechny výzvy, věci a silné Magicky Zažijte parodii a satiru na obyčejný klišé fantasy svět

  © 2013 Paradox InteractiveTM. Obchodní známky patří jejich výhradním vlastníkům. Všechna práva vyhrazena.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Magicka!