Magicka DLC Bundle (PC) DIGITAL
DIGITAL

1 020
Nákupem získáte 11 kreditů
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7190736" ["cena"]=> string(4) "1020" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 1 020 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer, Lokální kooperace, DLC
Štítky: Fantasy, Vtipné, 2D adventura, Kooperativní
 • Klíčové vlastnosti: Inovativní a dynamický systém čarování kouzel Kooperace až čtyř hráčů ve všech herních módech. Dostupná je však i hra pro jednoho hráče Probojujte se skrze 13 různorodých úrovní kampaně Prozkoumejte rozsáhlý svět plný dobrodružství, abyste porazili zlého čaroděje Najděte a odemkněte všechny výzvy, věci a silné Magicky Zažijte parodii a satiru na obyčejný klišé fantasy svět

  POLOŽKY OBSAŽENÉ V TOMTO BALÍČKU

   
   
  Magicka: Marshlands Magicka: Mega Villain Robes Magicka: Nippon Magicka: Party Robes Magicka: Peculiar Gadgets Item Pack Magicka: The Other Side of the Coin Magicka: The Stars Are Left Magicka: The Watchtower Magicka: Tower of Niflheim Magicka: Grimnir's Laboratory Magicka: Heirlooms Item Pack Magicka: Holiday Spirit Item Pack Magicka: Horror Props Item Pack Magicka: Lonely Island Cruise Magicka: Dungeons and Daemons Magicka: Final Frontier Magicka: Frozen Lake Magicka: Gamer Bundle Magicka: Vietnam Magicka: Wizard's Survival Kit Magicka: Aspiring Musician Robes

  Magicka je satirická akční adventura zasazená do bohatého světa fantasy založeného na severské mytologii. Hráč se ujme role čaroděje ze svatého řádu pověřeného zastavením zlého černokněžníka, který uvrhl tento svět do mdlob a jehož zlá monstra útočí na síly dobra.
  Hráči budou moci kombinovat elementy, aby vyčarovali kouzla a přivodili tak absolutní zkázu a devastaci poslům zla. Mohou dokonce vytvořit skupinu čtyř čarodějů a probojovat si cestu skrze kampaň nebo otestovat své schopnosti v čarodějnickém umění společně, pomocí různých ostatních výzev.
  Ve hře Magicka mohou až čtyři hráči prožít toto obrovské dobrodružství o záchraně jejich světa před jistou zkázou pomocí plně dynamického systému kouzel. Mód příběhu vezme hráče skrze různé úrovně, od lesů a horských stezek až po zamrzlé síně krále hor, kde jejich um a kreativní myšlení jsou klíčem k vítězství.
  V odemknutelných hardcore výzvách může hráč bojovat proti vlnám nepřátel, aby získali své místo jak na místním, tak i na online žebříčku.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Magicka DLC Bundle (PC) DIGITAL!