Mario & Sonic at the Rio 2016 Olympic Games
3DS

1 199 
Nákupem získáte 47 kreditů
 • 1 199 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Arkáda
 • DÁREK K OBJEDNÁVCE
  Přívěšek s motivem hry  Mario, Sonic a všichni jejich kamarádi míří na olympiádu v Riu. Připojte se k ním a užijte si novou várku sportů v pěkně bláznivém provedení. Čeká vás fotbal, stolní tenis, plavání, golf, běh a celá řada dalších.
  SPORTOVCI NA START
  Ať už si zvolíte jakýkoliv mód svých oblíbených sportů, můžete se spolehnout na to, že na stadionech v Riu potkáte opravdu silné zastoupení sportovců z Mario a Sonic série. Kromě známých medailistů jako je Yoshi nebo Amy Rose totiž letošní ročník letních olympijských her poctí svojí účastí dalších dvacet nových sportovců, jako je například Rosalina nebo Rouge, kteří místní soupisky rozšíří na celkem 40 hratelných soutěžících.

  VYZVĚTE ELITU
  Aspirující atleti snící o vavřínech a medailích se mohou pustit do Road to Rio módu a v kůži svého Miička nejen vyzvat světovou sportovní elitu, ale také přijít na kloub důvodům rivality mezi tělocvičnami vedenými samotným Mariem a Sonicem.

  VZHŮRU ZA ZÁŽITKY
  Je pouze na hráčích, ke kterému týmu se přidají a jaké unikátní příběhové události na své cestě na vrchol zažijí. Dokončením tohoto příběhového módu si pak zpřístupní Mario nebo Sonic Mii obleček podle toho, za které barvy se olympiády zúčastní.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Mario & Sonic at the Rio 2016 Olympic Games!