Mars War Logs
PC

(1x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Mars: War Logs je akční RPG z pohledu třetí osoby, které hráče uvádí do futuristického a dekadentního vesmíru se silným příběhem, kde je každá volba zásadní. Jedná se o stejný vesmír jako u našeho předchozího projektu, jen jsme přepsali příběh, přizpůsobili ho pro krátký digitální formát a přišli s novými postavami. Také jsme přepracovali hratelnost, aby vzniklo solidní RPG s rozmanitými úkoly, dynamickým a taktickým soubojovým systémem, rozličnými stromy schopností, dialog s několika možnostmi odpovědí a komplexní systém výroby předmětů. Mars: War Logs je tedy povídka z univerza Mars, která nabízí kompletní a solidní hratelnost s vysokou znovuhratelností.Od katastrofy, která otřásla Marsem a rozpoutala mezi jeho osadníky chaos, uplynulo již více než sto let. Moc si rozdělily dvě různé společnosti, které distribuují tu nejvzácnější surovinu na neúrodné planetěa to vodu. Konzervativní a poněkud archaická společnost Abundance se tedy snaží udržet si vliv tváří v tvář společnosti Aurora, mladého cechu, jehož moc pramení z celé armády technomantů lidí, kteří jsou schopni soustředit energii do terranských artefaktů a vytvářet tak ničivé magické účinky. Náš příběh začíná uprostřed těchto šarvátek, kdy se mladý zajatec Abundance setká s Royem, cynickým a neotřesitelným mužem, a rozhodne se vést si válečný deník...Ujměte se role Roye Temperance, mnohastranně talentovaného psance, a vytvořte kolem sebe společnost lidí se skutečnou osobností. Vybírejte během dialogů z mnoha možností a ovlivněte osud svého lidu. Vytvořte si vlastní bojový styl díky rozvinutému dynamickému soubojovému systému podle zcela odlišných přístupů na základě vašich rozhodnutí. Veďte vývoj postavy podle svého a vyberte si z tuctů schopností a mnoha přídavných perků! Upravte a vytvářejte vlastní vybavení pomocí výroby předmětů.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • kloudici

   Pro případné zájemce: finální čeština ke stžení

   http://cestiny.idnes.cz/mars-war-logs-001-/Hry.aspx?c=A140321_184621_bw-cestiny-hry_zel

  • kloudi

   Neúplá čeština (zatím pro 1. kapitolu) ke stažení
   http://www.volny.cz/farflame/mars.htm

  • Corvus

   ...tak se té lokalizace skutečně nadšenci chytli a už se pracuje na překladu. Teoreticky by mě la být hra s českými titulky na podzim 2013. Více informací zde: http://www.volny.cz/farflame/mars.htm

  • Corvus

   Jo, čeština by se mi taky do tohoto ukecaného díla líbila, ale pokud se toho nechopí nějací nadšenci sci-fi, tak není šance... Škoda.

  • Dacan

   No, koukal jsem na videjka a nevypadá to marně. Kdyby se časem objevila čeština, tak bych koupil.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Hra se mi velmi líbila, a jelikož jsem ji hrál s časovým odstupem, který umožnil vychutnat si opatchovanou verzi (patche jsou opravdu nezbytné) bez vážných chyb a obecně ji považuji za velmi podceněnou. Ačkoliv nemá tak vysoké produkční náklady jako AAA tituly, není graficky ošklivá a nyní už ani rozbitá. Hlavním kladem Mars Wars je vcelku slušný příběh se zajímavými volbami (zvláště u vedlejších úkolů). Volby úspěšně ovlivňují vývoj dějové linky a dokonce v klíčovém okamžiku příběh rozštěpí na dvě samostatné větve, což vždy ocením. Hru rozhodně doporučuji každému, komu se líbil Zaklínač II. a láká ho sci-fi tématika, nebo těm kdo s libují u RPG her v utváření vlastního příběhu svými volbami(To vše s dostupnou českou lokalizací).Takže za mě: "Vzhůru ke hvězdám"