Mars War Logs
PC

(1x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 16 let
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 17703
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG

  Mars: War Logs je akční RPG z pohledu třetí osoby, které hráče uvádí do futuristického a dekadentního vesmíru se silným příběhem, kde je každá volba zásadní. Jedná se o stejný vesmír jako u našeho předchozího projektu, jen jsme přepsali příběh, přizpůsobili ho pro krátký digitální formát a přišli s novými postavami. Také jsme přepracovali hratelnost, aby vzniklo solidní RPG s rozmanitými úkoly, dynamickým a taktickým soubojovým systémem, rozličnými stromy schopností, dialog s několika možnostmi odpovědí a komplexní systém výroby předmětů. Mars: War Logs je tedy povídka z univerza Mars, která nabízí kompletní a solidní hratelnost s vysokou znovuhratelností.Od katastrofy, která otřásla Marsem a rozpoutala mezi jeho osadníky chaos, uplynulo již více než sto let. Moc si rozdělily dvě různé společnosti, které distribuují tu nejvzácnější surovinu na neúrodné planetěa to vodu. Konzervativní a poněkud archaická společnost Abundance se tedy snaží udržet si vliv tváří v tvář společnosti Aurora, mladého cechu, jehož moc pramení z celé armády technomantů lidí, kteří jsou schopni soustředit energii do terranských artefaktů a vytvářet tak ničivé magické účinky. Náš příběh začíná uprostřed těchto šarvátek, kdy se mladý zajatec Abundance setká s Royem, cynickým a neotřesitelným mužem, a rozhodne se vést si válečný deník...Ujměte se role Roye Temperance, mnohastranně talentovaného psance, a vytvořte kolem sebe společnost lidí se skutečnou osobností. Vybírejte během dialogů z mnoha možností a ovlivněte osud svého lidu. Vytvořte si vlastní bojový styl díky rozvinutému dynamickému soubojovému systému podle zcela odlišných přístupů na základě vašich rozhodnutí. Veďte vývoj postavy podle svého a vyberte si z tuctů schopností a mnoha přídavných perků! Upravte a vytvářejte vlastní vybavení pomocí výroby předmětů.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • kloudici

   Pro případné zájemce: finální čeština ke stžení

   http://cestiny.idnes.cz/mars-war-logs-001-/Hry.aspx?c=A140321_184621_bw-cestiny-hry_zel

  • kloudi

   Neúplá čeština (zatím pro 1. kapitolu) ke stažení
   http://www.volny.cz/farflame/mars.htm

  • Corvus

   ...tak se té lokalizace skutečně nadšenci chytli a už se pracuje na překladu. Teoreticky by mě la být hra s českými titulky na podzim 2013. Více informací zde: http://www.volny.cz/farflame/mars.htm

  • Corvus

   Jo, čeština by se mi taky do tohoto ukecaného díla líbila, ale pokud se toho nechopí nějací nadšenci sci-fi, tak není šance... Škoda.

  • Dacan

   No, koukal jsem na videjka a nevypadá to marně. Kdyby se časem objevila čeština, tak bych koupil.

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • 1. Zajímavý dospělý příběh (včetně romancí, drsných témat- znásilnění, diskriminace, válečné psychózy atd.).
  • ps. Hrdina je pevně daný a kromě itemů ho nelze vizuálně adaptovat.
  • 2. Mnoho voleb i v rámci vedlejších questů.(příběh se dělí v klíčovém okamžiku podobně jako u Zaklínače II. na dvě nezávislé větve.
  • 3. Riddikovská atmosféra první kapitoly.
  • 4. Systém soubojů i vývojový strom schopností podobný jako u Zaklínače II.(tři doplňující se větve: bojová-magická-podpůrná.)
  • 5. Morální volby
  • 6. Opravené chyby díky patchům.
  • 7. Existující kvalitní čeština stažitelná na stránkách autora a fungující na steamu. (pozn. krabicová verze je steamová)
  • 1. Po čase trochu stereotypní bitky se skupinkami nepřátel.
  • 2. Občas viditelné úspory v grafice př. opakující se tváře NPC (podobně jako u Zaklínače I.)
  • 3. Občasná drobná škobrtnutí v příběhu, ale vyskytují se spíše v okrajových momentech.
  • 4. Trochu chudý craftovací systém. (ale ani tak bych ho nedoporučoval ignorovat)

  Hra se mi velmi líbila, a jelikož jsem ji hrál s časovým odstupem, který umožnil vychutnat si opatchovanou verzi (patche jsou opravdu nezbytné) bez vážných chyb a obecně ji považuji za velmi podceněnou. Ačkoliv nemá tak vysoké produkční náklady jako AAA tituly, není graficky ošklivá a nyní už ani rozbitá. Hlavním kladem Mars Wars je vcelku slušný příběh se zajímavými volbami (zvláště u vedlejších úkolů). Volby úspěšně ovlivňují vývoj dějové linky a dokonce v klíčovém okamžiku příběh rozštěpí na dvě samostatné větve, což vždy ocením. Hru rozhodně doporučuji každému, komu se líbil Zaklínač II. a láká ho sci-fi tématika, nebo těm kdo s libují u RPG her v utváření vlastního příběhu svými volbami(To vše s dostupnou českou lokalizací).Takže za mě: "Vzhůru ke hvězdám"

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
tombraider, darkhorsefigure, sberatelskafigurka
eldenring, shadowoftheerdtree
chainsawman, figurka
batman, premierafilmu
doplnkydodomu, doplnkydobytu, podsveti