MechaNika (PC DIGITAL)
DIGITAL

99 
Nákupem získáte 3 kreditů
 • 99 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D adventura
 • OPILÝ GÉNIUS
  Seznamte se s Nikou, brilantní dívkou, která nepasuje do světa, ve kterém žije. Možná je odlišná kvůli čokoládovému shake s panákem koňaku, který si nosí v batohu. Nebo možná je to tím, že ve věku 7 let jsou jejími nejoblíbenějšími věcmi přenos energie, magnetických polí a elektrotechniky. Ale stejně ... Nezáleží na tom, že ji její rodiče neposlouchají. Nezáleží na tom, že ji její učitel ignoruje. Nezáleží na tom, že její spolužáci jsou hňupové. Na ničem už nezáleží, protože má plán, jak vše vyřešit. Opravdu zvláštní plán...
  MANIFEST
  Projekt MechaNika. Plán jak zničit všechny věci, které nejsou úžasné.
  Já, Nika Allenová, 7 let, mám dost tohoto světa. Mí rodiče nemají o mě zájem. Můj brat mi nikdy nevěnuje pozornost. Ve škole jsem se nikdy nenaučila nic užitečného. Je mnoho věcí, které by neměly existovat. Z těchto důvodů jsem se rozhodla zničit vše, co není "v pohodě". S MechaNikou budu zničit a eliminovat věci a lidi, které se mi nelíbí. Začnu doma. Pak ve škole. Ve městě. Pak přije na řadu celý svět. Zbavím se všeho, co je nudné a zbytečné, a tento svět se stane lepší.
  Pokud to není v pohodě, zmizí to. Pokud nejste v pohodě, schovejte se. MechaNika je tady.
  ZBRANĚ
  Různá dobrodružství, která prožijete s Nikou během její snahy dokončit MechaNiku. Jděte na to! Spousta opravdu fascinujících postav s vlastními příběhy. Setkejte se s nimi! Extrémně krásná, ručně kreslená grafika! Budete čelit mnoha hádankám, které můžete vyřešit různými způsoby. Najděte ten svůj! Odkazy na mnoho jiných videoher, seriálů anime, filmů a hudebních skupin. Poznáte je všechny? Vážně byste neměli nechat si ujít tuto hru.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí MechaNika (PC DIGITAL)!