Medal of Honor: Airborne
PS3

(2x)
499
Nákupem získáte 10 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: FPS, Taktické
Kód produktu: 12612
 • Pokračování úspěšné série first-person stříleček z druhé světové války, se kterou se setkáváme už od roku 1999 a která si zakládá na autentičnosti i historické přesnosti. V Medal of Honor: Aiborne se stanete členem Boyd Travers, 82. výsadkové divize Spojenců, která plní různorodé úkoly ve válkou zmítané Evropě, začínající na Sicílii a končící triumfem v Německu. Za největší novinku se vyzdvihuje fakt, že každá mise začne plně ovladatelným a působivým seskokem s padákem za nepřátelské linie. Na začátku každé herní úrovně tedy budete vy a několik dalších čekat v C-47 na výsadek a zahájení poslání. Mise ovšem nezačne už v letadle nebo někde na zemi, ale přímo v momentě výskoku. Oči byste měli mít otevřené dokořán, protože pod vámi se rozprostře celá oblast, o kterou vám půjde a už zde nastupuje na řadu vaše první rozhodnutí, a to, v které části mapy a kde přesně přistát (dosednout můžete opravdu kamkoliv - na střechu, na ulici, atd.). Od výběru lokace se bude odvíjet celé následující dění. Každá mise má s sebou nést okolo deseti úkolů, z nichž některé je třeba vyřešit v zadaném pořadí, jiné se budou přizpůsobovat podle situace. Jak a odkud se k tomu kterému poslání propracujete, je na vás. Když vás nepřítel sejme ještě před dokončením mise, ocitnete se zpátky na palubě letounu a můžete štěstí zkusit znovu, třeba s jinou strategií.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Scale

   grafika i hratelnost super akorat je to moooc kratky

  • Jack

   Ses lhár!!!Asi mam nejaký divný ps3:D ti to nestíhá obrazovka!

  • anonymus

   je to blbost

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Seskoky padákem opravdu nemají chybu kor když ještě ve vzduchu mužete použít meelee nohou.Děj je propracovaný až na nějake ty drobnosti.Atmosféra na bojišti je dobrá až skoro vynikající.Multiplayer je vcelku dobrý hodně jsem se u toho pobavil.Jen trošku vice zbraní by mohlo být.
  • V předešlém článku jste četli že hra je poněkud krátká.Ano je to pravda.Nejsem moc dobrý hráč ale abych tuto hru dokonce od EA dohrál za 3 dny na normal je poněkud směšné.Mohly lépe zkulturnit textury baráků ale co už.

  Chytlavá hra s ohnivou až dá se říct vybušnou zápletkou která vás chytne a nepustí.Při hraní sem byl potěšen i zklaman vše je v hodnocení.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Seskočit z padáku nad bojištěm, to už jsem zažil třeba v Delta Force: Land Warrior. Vybrat si místo seskoku, tak to jsem zažil pouze MoH: Airbone!

  • 1.Pěkná grafika, to je však veličina, která už zanedlouho platit nebude...

  • 2.Intenzivní bitky se povedly a to je u hry tohoto typu zásadní.

  • 3.Atomsféra války tu není jen nějáký levný nátěr, ale je to dost uvěřitelné!
  • 1.Zuper soldáty na konci bych pochopil ve Wolfovi, ale už je tolik nechápu v tak 'seriózně' tvářící se hře jako je MoH..

  • 2.Vývojáři byli posedlí skriptováním a tak je bojiště často jedno velké divadlo a to není moc 'next-gen'.

  • 3.Hra je na ty peníze až děsivě krátká. Kdyby byla takhle krátká 2. světová válka nic proti. Ale u produktu za tolik peněz je to trestuhodné.

  Rozhodně dobrá hra o potírání hitlerovců, troufám si říct že lepší hra na toto téma na PS3 v současnosti není, ale to jen díky takřka absolutnímu suchu v tomto žánru...

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

panprstenu, jrrtolkien, artbook, panprstenuknihy
doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky