Metal Gear Solid V: The Definitive Experience (PC DIGITAL)
DIGITAL

435
Nákupem získáte 17 kreditů
 • 435 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Štítky: TPS, Stealth
 • Užijte si Metal Gear Solid V se vším všudy!

  Balení obsahuje:

  METAL GEAR ONLINE "BASIC APPEAL PACK" METAL GEAR ONLINE "BATTLE APPEAL PACK" METAL GEAR ONLINE "DANCE APPEAL PACK" METAL GEAR ONLINE "HERO APPEAL PACK" METAL GEAR ONLINE EXPANSION PACK "CLOAKED IN SILENCE" METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN - Fatigues (Naked Snake) METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN - Jumpsuit (EVA) METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN - Parade Tack METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN - Sneaking Suit (Naked Snake)  METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN - Sneaking Suit (The Boss) METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN - Tuxedo METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN - Western Tack

  Devět let po událostech MGSV: GROUND ZEROES a pád Mother Base se Snake a.k.a. Big Boss probudí z devítiletého kómatu. Rok je 1984. Studená válka je všudypřítomná a jaderné zbraně nadále tvoří globální krizi. Hnán touho po pomstě Snake zřídí novou soukromou armádu a vrací se na bojiště pronásledovat stínovou skupinu XOF.

  Tým METAL GEAR SOLID pokračuje v ambiciózním zkoumání zralých témat, jako je psychologie válčení a zvěrstva, která vyplynula z těch, kteří se zapojili do svého začarovaného cyklu. Jeden z nejočekávanějších her v roce s otevřeným světem designem, fotorealistickou vizuální věrností a bohatým herním designem, MGSV: Phantom Pain opustí svou značku jako jednu z charakteristických znaků v herním průmyslu pro své filmové vyprávění, těžké motivy a ponořující taktické hraní.

  Konami Digital Entertainment pokračuje v "METAL GEAR SOLID V Experience" s poslední kapitolou METAL GEAR SOLID V: Phantom Pain. Zahájení nové éry pro franšízu s nejmodernější technologií poháněnou Fox Engine, MGSV: Phantom Pain poskytne hráčům prvotřídní herní zážitek, protože jim nabízí taktickou svobodu k plnění mise v otevřeném světě.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Metal Gear Solid V: The Definitive Experience (PC DIGITAL)!