Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
X360

699
Nákupem získáte 28 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: TPS
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 19432
 • Metal Gear Online se vrací ve své již třetí verzi. Kompletně předělán a upraven, aby jste při jeho hraní měli velmi podobný zážitek, jako při hraní příběhové kampaně. Zaměřuje se hlavně na mód Tactical Team Operations, kde najdete tradiční systém herních tříd s unikátními dovednostmi každého hráče. A narazíte také na Ocelota nebo Venom Snakea!
  DAY 1 EDICE OBSAHUJE
  - Adam-ska speciální revolver
  - stříbrný osobní štít
  - kartónovou krabici se vzorem bažin
  - modrý maskáčový oblek
  - bonusové zkušeností do MG Online

  Heroes

  Devět let po událostech Ground Zeroes se Snake vrací v doposud největší a nejambicioznější hře z Metal Gear Solid univerza. Čeká vás otevřený svět s dynamickým počasím, střídáním dne a noci a hlavně přelomovou stealth hratelností. Nechybí však ani multiplayer v podobě Metal Gear Online.  V roce 1984 se v Afghánistánu objeví jednooký muž s umělou rukou. Ti, kdo jej znají mu říkají Snake - legendární žoldák, který byl kdysi vymazán z historie a ponechán v kómatu americkou soukromou zpravodajskou sítí Cipher. Snake je doprovázen starým přítelem Ocelotem, jenž jej zachránil při útoku v nemocnici, když se z kóma konečně probouzel.

  PRVNÍ KROKY
  Snakův bývalý partner Kazuhira Miller je držen sovětskou armádou v Afghánistánu. Snake se proto musí na vlastní pěst pustit do záchranné mise a dokázat světu, že legendární žoldák není mrtev. První kroky ve hře tak povedou cestou pomsty proti samotné síti Cipher a poté do bitvy, která ovlivní celý svět...

  NOVÁ GENERACE, NOVÉ MOŽNOSTI
  Hideo Kojima pokračuje v prozkoumávání náročných dospělých témat, která ve hrách jen tak neuvidíte, jako je psychologie válčení a zvěrstva, která vykonávají jeho účastníci. Díky výkonu nové generace konzolí, přichází Metal Gear poprvé v sérii s otevřeným světem, takřka foto realistickou grafikou a bohatou hratelností s mnoha možnostmi řešení.

  METAL GEAR ONLINE
  Metal Gear Online se vrací ve své již třetí verzi. Kompletně předělán a upraven, aby jste při jeho hraní měli velmi podobný zážitek, jako při hraní příběhové kampaně. Zaměřuje se hlavně na mód Tactical Team Operations, kde najdete tradiční systém herních tříd s unikátními dovednostmi každého hráče. A narazíte také na Ocelota nebo Venom Snakea!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Zatím stále platí Day One edice.

  • Luke

   mám otázku jestli day one edice stále platí nebo jestli byla pouze k předobjednávkám předem děkuji za odpověď

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

V případě The Phantom Pain vás čeká vybroušený diamant, který jako hra sama o sobě splňuje všechny požadavky na perfektní pecku, ne-li hru roku, kterou si musíte zahrát. Ale už to prostě není Metal Gear Solid, jaký známe. Což může být pro někoho dobře a pro někoho špatně. I přesto jde ve všech ohledech o hru, která je zkrátka úžasná a neměli byste jí minout. Zvlášť pokud patříte mezi milovníky tohoto žánru.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Metal Gear Solid V: The Phantom Pain!

Sledujte nás na instagramu