Metro: Redux
PS4

(1x)
1 099
Nákupem získáte 22 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS, Sci-Fi
Hra také dostupná pro:  SWITCH
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 180 Kč

nebo

 220 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Příběh hry Metro: Last Light nás zavede o 20 let do budoucnosti po událostech v Metro 2033, kdy ti, kteří přežili nukleární apokalypsu, stále žijí v relativním bezpečí moskevského metra. Monstra, radioaktivní prach, nebezpečné plyny, to vše nyní hyzdí povrch naší planety a lidská rasa je donucena žít v podzemí. Opět se ujmeme našeho hrdiny z jedničky, který si prošel peklem a byl obdařen novým pohledem na události. Artyom je opět v plné síle a rozhodl se pokračovat v boji proti neznámu. Poznejte zimu, utrpení, tunely, poznejte METRO!
  Metro Redux obsahuje hry Metro 2033 a Metro Last Light. Hry jsou v upravené HD grafice s dodatečným obsahem, určené pro next gen. Dočkáme se změn efektů a mnohem více.

  Metro 2033

  Hlavní hrdina se bude jmenovat Artyom - jako malý zažil apokalypsu na Zemi a nějak vzdáleně si pamatuje hromadnou paniku a útěk lidí do podzemí ruského metra, kde se přeživší od té doby zdržují. Artyom sní o tom, podívat se jednou na povrch, k čemuž mu ve hře musíte pomoct - a jakoby mimochodem zachránit lidskou rasu před zlými mutanty jménem Dark Ones. Cestovat přitom budete mezi jednotlivými stanicemi, ze kterých se během let stala malá městečka s vlastními ulicemi, s centrem a politickou i společenskou infrastrukturou. Celé to začne scénou ze samotného konce hry: Artyom spolu s dalším mužem leze na zemský povrch, když tu je přepadne dvojice mutantů. Ty snadno zabije každý, kdo kdy nějakou tu střílečku hrál. Následuje však nasazení plynové masky a setkání se spojenci - jenže než stačí přijet domluvený odvoz, už je tu další skupinka mutantů. Hrdinové nakonec podléhají a v poslední chvilce Artyom zažívá flashback, který ho vezme o osm dní zpět v čase, tedy na skutečný začátek celého příběhu.

  Metro: Last Light

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Jendis

   ceske titulky jsou k oboum dilum?

  • osekatt

   Tak co XZONE... přihodíte nám k předobjednávce nějakej dáreček? :)

  • markus

   máte špatně datum vydání...hra vychází 29.8

  • markus

   paráda....cena supr za 2hry a ještě k tomu cz titulky....tak ještě xzone náký dárek pro předobjednávky :-)

  • elfík

   V češtině? Super zpráva, hned mám lepší náladu, ještě k tomu je to za super cenu.

  • filipes

   Nevite jestli bude metro s cz titulky?

Recenze na Zing.cz (3)

Hodnocení 10/10

Pokud jste dosud nepřišli se sérií Metro do styku, Redux je skvělá, po všech směrech vyladěná a propracovaná příležitost, jak tuhle chybu napravit. Především v případě Metra 2033 však tvůrci provedli tolik příznivých změn, že zkrátka nepřijdou ani veteráni, kteří hru znají nazpaměť. 4A Games zkrátka dokázalo už tak vynikající hry dovést téměř k dokonalosti.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 10/10

Metro Redux je primárně cíleno pro nové fanoušky, kteří ještě lépe vlastní některou z nových konzolí. Pro ty z Vás co už ze sérií přišli do styku, je opětovná koupě na osobním zvážení.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 10/10

Na Metro 2033 Redux jsem se opravdu těšil. Ze začátku jsem byl trošičku zklamaný z některých detailů, nakonec jsem si ale zvykl a byl jsem opět spokojen. Znovu jsem se u hry bavil, vylepšení doznal také stealth, kterému byly některé lokace uzpůsobeny a konečně dává smysl. Celkově vidím Redux jako povedený remaster. Velkým plusem jsou také povedené české titulky. Ty bohužel zatím nejsou v České republice zvykem. Hru doporučuji všem, co umí třeba jen trochu střílet. Budete se bavit.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

je to skvěla hra hlavně ta atmosféra je nadherna tahle hra ma fakt duši :)