Metroid Prime: Federation Force
3DS

1 099
Nákupem získáte 11 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi
 • Když plníte mise v týmu, spolupráce je pro přežití naprosto nezbytná. Před každým úkolem mezi své kolegy rozdělte různé typy AUX munice, se kterou budete moci uprostřed mise jeden druhého podporovat. Například můžete na člena svého týmu vystřelit opravnou kapsuli a tím ho uprostřed boje vyléčit, nebo můžete na nepřítele použít zpomalovací paprsek a dát tak svému týmu perfektní příležitost vyřadit jej ze hry!
  Až 4 hráči se mohou propojit online nebo lokálně a společně se vrhnout do kooperačních misí v tomto sci-fi dobrodružství z pohledu první osoby, zasazeném do světa Metroid Prime.  SPOLUPRÁCE ZÁKLAD ÚSPĚCHU
  Hráči si nasadí mechanický oblek a spolupracují v týmu na vyčištění základen napadených nepřáteli a dokončení úkolů ve speciálních misích. Po dokončení všech misí se může až šest hráčů utkat v Metroid Prime: Blast Ball, speciálním zápase tří proti třem, kde musí hráči dostat velký míč do soupeřovy branky.

  BOJUJTE JAKO JEDEN, PŘEŽIJTE JAKO TÝM
  Když plníte mise v týmu, spolupráce je pro přežití naprosto nezbytná. Před každým úkolem mezi své kolegy rozdělte různé typy AUX munice, se kterou budete moci uprostřed mise jeden druhého podporovat. Například můžete na člena svého týmu vystřelit opravnou kapsuli a tím ho uprostřed boje vyléčit, nebo můžete na nepřítele použít zpomalovací paprsek a dát tak svému týmu perfektní příležitost vyřadit jej ze hry!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Nevítaný levoboček populární série, který ale pod strohou slupkou ukrývá zábavnou kooperativní střílečku.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Metroid Prime: Federation Force!