Metroid: Samus Returns
3DS

1 049
Nákupem získáte 10 kreditů
 • 1 049 Kč Není skladem
 • 1 150 Kč Ihned ke stažení
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
 • Metroid: Samus Returns je převyprávění druhého dílu legendární série Metroid, který vyšel v roce 1991 na původní Game Boy. Hra si zachová své původní kouzlo, ale nabídne i spousty nových věcí.


  INTEZIVNÍ AKČNÍ PLOŠINOVKA
  Celá hra využívá potenciálu konzole Nintendo 3DS a dočkáme se tak stylové 3D grafiky, zachovávající atmosféru her ze série Metroid. Přepracována byla také samotná hratelnost a tak nás čeká doopravdy intenzivní akční plošinovka.

  Metroid: Samus Returns

  KLASIKA SE SPOUSTOU NOVÉHO
  K základům původní hry je přidáno hodně nového obsahu, namátkou třeba celá řada nových schobností, které využívají tajemného zdroje energie nazývaného „Aieon“, mocný protiútok či možnost volného míření v 360 stupních. Zmínit musíme podporu Amiibo figurek, ať už těch vydaných ke hře či těch ze série Super Smash Bros.

  metroid

  PROZKOUMÁVÁNÍ SR388
  Metroid však nebyl jen o akci, ale také o prozkoumávání jednotlivých planet a jejich historie a nejinak tomu bude i tentokrát. Planeta SR388 nabízí mnoho tajemství a pokud jich objevíte dostatek, tak možná rozkryjete pravdu o minulosti tohoto světa.

  samus aran

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Holec: Zatím čekáme na informace o této edici, určitě bychom ji rádi zařadili do nabídky.

  • Holec

   Zdravim, planujete taky Legacy edici hry ?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Metroid: Samus Returns!