Metroid: Samus Returns - Legacy Edition
3DS

(1x)
1 999
Nákupem získáte 40 kreditů
 • 1 999 Kč Není skladem
 • 1 150 Kč Ihned ke stažení
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
 • LEGACY EDICE OBSAHUJE
  - hru Metroid: Samus Returns
  - artbook
  - steelbook
  - Gold S Mark pin
  - Morph Ball klíčenku
  - kód na stažení hry Metroid II: Return of Samus
  - soundtrack s 25 skladbami vybírající to nejlepší z celé série Metroid

  Metroid: Samus Returns - Legacy Edition

  Metroid: Samus Returns je převyprávění druhého dílu legendární série Metroid, který vyšel v roce 1991 na původní Game Boy. Hra si zachová své původní kouzlo, ale nabídne i spousty nových věcí.


  INTEZIVNÍ AKČNÍ PLOŠINOVKA
  Celá hra využívá potenciálu konzole Nintendo 3DS a dočkáme se tak stylové 3D grafiky, zachovávající atmosféru her ze série Metroid. Přepracována byla také samotná hratelnost a tak nás čeká doopravdy intenzivní akční plošinovka.

  metroid

  KLASIKA SE SPOUSTOU NOVÉHO
  K základům původní hry je přidáno hodně nového obsahu, namátkou třeba celá řada nových schobností, které využívají tajemného zdroje energie nazývaného „Aieon“, mocný protiútok či možnost volného míření v 360 stupních. Zmínit musíme podporu Amiibo figurek, ať už těch vydaných ke hře či těch ze série Super Smash Bros.

  samus aran

  PROZKOUMÁVÁNÍ SR388
  Metroid však nebyl jen o akci, ale také o prozkoumávání jednotlivých planet a jejich historie a nejinak tomu bude i tentokrát. Planeta SR388 nabízí mnoho tajemství a pokud jich objevíte dostatek, tak možná rozkryjete pravdu o minulosti tohoto světa.

  gameboy

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Yuuki

   Pecková hra. Takhle jsem si dlouho neužil hru na 3DS.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Po dlouhých třinácti letech se Samus vrací v klasické 2D akci. Za tu dobu série Metroid neztratila nic ze svého kouzla, a navíc se vývojářům podařilo hru vylepšit mnoha novými prvky.
Samus Returns hráčům nabízí ohromný svět s napínavou atmosféru, hledání vylepšení a schopností a nespočet skvěle zpracovaných soubojů nejen s Metroidy.
Díky skvělé kombinaci klasické hratelnosti a nových prvků je tak Metroid: Samus Returns jednou z nejlepších her které na 3DS vyšly