Middle-Earth: Shadow of Mordor
PS3

499
Nákupem získáte 20 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS
Kód produktu: 18116
 • Middle-earth: Shadow of Mordor přináší dynamické herní prostředí, kde hráč rozvíjí svůj osobní plán pomsty a tím si postupně podmaňuje celý Mordor. Hra začíná v noci Sauronova návratu do Mordoru, kdy jeho Černí kapitáni brutálně popraví hraničáře od Černé brány. Hráč se stane Talionem, hraničářem, který přišel o svou rodinu a vše, co mu bylo drahé. Hraničářem, který je oživen Duchem pomsty. V průběhu své cesty za pomstou pak odkrývá tajemství Ducha, který jej ovládá, a objevuje původ známých prstenů.

  Nový příběh je zasazen mezi události z Hobita a Pána prstenů. Shadow of Mordor a systém Nemesis představují herní svět nové generace. Každý nepřítel, jemuž hráč čelí, je unikát. Nepřátelé se od sebe odlišují svou osobností, mají své silné i slabé stránky. Nepřátelé se dále rozvíjejí s každým setkáním s hráčem, a tak se z nich stávají jeho úhlavní nepřátelé, které v každém souboji volí jinou strategii boje.

  Vypusťte sílu přízraku
  Hráč využívá Sil přízraku k vykonávání své pomsty a to jak v brutálních soubojích nablízko, ze zálohy, tak i při plížení.

  Ovládněte své nepřátele
  Podívejte se na svět jako Přízrak a odhalte detaily o každém nepříteli. Každý nepřítel je unikátní; všichni mají svou osobnost, paměť a vlastnosti, které hráč studuje a na základě toho s nimi pak manipuluje.

  Podrobte si Mordor
  Hráč má tu moc obrátit nepřátele jednoho proti druhému. Nepřátelé pro něj budou vraždit, ničit, špehovat nebo se pro něj obětují. Díky systému Nemesis, který sleduje hráčovo rozhodování, je každý nepřátel, se kterým se setká, jiný. Na základě těchto setkání si každý může vytvořit svého úhlavního nepřítele.

  S každým zabitím se vaše dovednosti zlepšují
  Zlepšujte své vlastnosti, dovednosti a vylepšujte zbraně, až se stanete legendou! Slouží k tomu systém run, které se vytvářejí na základě hráčovy strategie a jeho unikátních nepřátel.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (3)

Hodnocení 9/10

Shadow of Mordor je rozhodně překvapením a to velmi příjemným. Nabízí kvalitní příběh, skvělou hratelnost a dlouhou herní dobu. Pokud navíc čekáte do prosince na dalšího Hobbita, Shadow of Mordor je skvělou příležitostí, jak si tohle čekání zpříjemnit.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 7/10

Shadow of Mordor je hodně zajímavý titul. Má mnoho silných stránek a jen tak se neokouká. Škoda jen slabého příběhu jenž hráče který přečetl někdy knihu moc nezaujme.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

Je to dobrá hra, ale ke klenotu, jaký hledali fanoušci Tolkiena, jí ještě pár věcí chybí. Jinak ale vývojářům z Monolithu tleskám a jsem zvědavý, s čím přijdou příště.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Middle-Earth: Shadow of Mordor!

Mohlo by se vám líbit