Mini Metro (PC/MAC/LX) DIGITAL
DIGITAL

244
Nákupem získáte 3 kredity

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Logické
 • Přesvědčivá, konstruktivní, napínavá a relaxační strategie. Prostě si to musíš zahrát. Tři herní režimy: Normální pro rychle bodovanou rozehrávku, Nekonečný pro bezstresovou sandboxovou rozehrávku a konečně Extrémní jako největší výzva. Jedenáct skutečných měst, ve kterých navrhneš trasy metra (Londýn, New York, Paříž, Melbourne, Berlín, Hongkong, Osaka, Petrohrad, Montreal, Sao Paulo, Káhira a Auckland). Každé z nich má unikátní koloristiku, systém překážek a tempo. Náhodný rozvoj měst, proto každá hra vypadá jinak. Strategie, která se osvědčila posledně, ti v další hře nemusí pomoct. Každá herní mapa je umělecké dílo, které jsi vybudoval v klasickém, abstraktním podzemním stylu Harryho Becka. Pokud se domníváš, že je skvělá, zapiš si ji,  tweetni ji, pochlub se jí nebo ji vlož jako pozadí tapety! Zvuková stopa od autora Disasterpeace. Režim pro lidi s poruchami vidění barev a režim nočního vidění. Vlaky! Už jsme se o nich zmínili?

  Mini Metro se ujímáš úkolu navrhnout plán metra pro rychle se rozvíjející město. Tvoje město začíná se třemi stanicemi. Narýsuj trasy mezi těmito stanicemi, abys je mohl spojit linkami metra. Dojíždějící cestují tvými linkami, aby se mohli po městě přemísťovat tak rychle, jak je to jen možné. Každá stanice může pojmout pouze hrst čekajících cestujících, proto musí být tvoje síť metra naprojektována dobře, aby nedocházelo ke zpožděním.

  Město se rozvíjí. Více stanic zůstává otevřených a lidi, kteří dojíždějí do práce, se objevují rychleji. Tvoje síť je žádaná čím dál tím víc. Budeš muset své trasy stále přeprojektovávat, abys zvýšil jejich kapacitu. Pomohou ti v tom nová aktiva, která budeš dostávat každý týden – tak dlouho, dokud je budeš moudře používat.

  V nejhorším případě tvoje síť zklame. Stanice se budou otevírat příliš rychle. Nadlimitní počet cestujících ucpe nástupiště. Jenom na tobě záleží, jak dlouho zůstane město v pohybu.

  Klíčová charakteristika:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Mini Metro (PC/MAC/LX) DIGITAL!