Mirrors Edge: Catalyst
PC

(1x)
549
Nákupem získáte 11 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: FPS
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 19602
Hra také dostupná pro:  XBOX
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Catalyst není ani tak pokračováním, jako novým začátkem Mirrors Edge. Tentokrát na vás a vaše nožky čeká kompletně otevřený svět městských mrakodrapů a temných tunelů pod nimi. S Faith se dozvíte vše o její minulosti, jak se z obyčejné dívky stala Běžkyní, která otevřela oči celému utlačovanému městu.

   

  VOLNOST POHYBU
  Ve hře poznáte jako je to být Běžcem, prohánět se volně po střechách, objevovat nové cesty a účastnit se různých výzev. Díky pohledu z vlastních oči vás čeká naprosto strhující pocit volnosti, umocněný ladným a plynulým pohybem. Kromě už tak bohatých pohybových možností, získá Faith v průběhu hry spoustu dalších gadgetů, které rozšíří její schopnosti.

  Mirrors Edge: Catalyst (PS4)

  RŮZNÉ AKTIVITY
  Příběh hry je vyprávěn sérii propojených misí, ale mezitím máte absolutní svobodu v běhání po městě. Můžete se účastnit závodů, řešit hádanky a provádět mnoho dalších aktivit. Například "Dash" je závod, kde se musíte dostat co nejrychleji z bodu A do bodu B. To prověří vaše schopnosti plynule se pohybovat městem, udržet si rychlost a samozřejmě orientaci ve městě. Pak jsou tu hádanky, jako třeba “Billboard Hack”. V něm musíte najít cestu na vrchol billboardu a hacknout jej, aby jste na něm místo korporátní propagandy zobrazily svůj běžecký tag.

  Mirrors Edge: Catalyst (PS4)

  NEPOTŘEBUJETE ZBRAŇ
  I když jde ve hře primárně o nádherný pocit z pohybu a volnosti, Faith má přeci jen nepřátele a je zkušenou bojovnici. Boj je opět zaměřen hlavně na pohyb a hbitost. Faith si již dávno slíbila, že nebude používat střelné zbraně. Místo toho je zbraní její tělo a v rukou šikovného hráče se proseká nepřáteli jako nůž máslem. Důležité je hlavně být stále v pohybu, nenechat se trefit a využívat okolního prostředí jako přednosti.

  Mirrors Edge: Catalyst (PS4)

  BOJ ZA SVOBODU
  Faith je Běžkyní žijící na střechách města. Hrdě a odvážně se ujímá nejtěžších zakázek, pracuje jako lupič, kurýr nebo korporátní špeh. Její život se točí kolem svobody a tělesnosti, ovšem v momentě kdy ji jedno neuvážené rozhodnutí zpřetrhá svět na cucky je nechtěně zatažena do boje proti konglomerátu. Odmítá kompromisy v tom co je dle ní správné, Faith se proto ocitá v křížku s úřady a její cesta ze střech nejvyšších mrakodrapů míří rovnou do nejtemnějších tunelů pod nimi. Po cestě si udělá spoustu nových přátel i nepřátel a navždy změní celé město.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (16)

  • Hugo123

   Tvrdilo se že čeština bude a kdenic tunic. Ví se o tom něco? Díky

  • Simona

   Čau má taky někdo problém o cmd drivres? Já stáhla a psalo že potřebuji novnějších verze a tak stáhla znovu nová verze a nic. Pořád píše že potřebuji nová verze i když sem stáhla a já stejně newim co to je cmd drivery. Děkuji.

  • Carlestone

   Bobrovský: Dík za info. Také jsem se porozhlédl po netu a bohužel. Nevadí ale škoda. Třeba se do toho někdo pustí. :)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Carlestone: Bohužel ne, ani nevíme, že by se do ni nějaký fanoušek pustil.

  • Carlestone

   Zdravim. Dotaz: existuje na tuto hru česká lokalizace? Dík.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   jarda: Bohužel ne vždy to vyjde a černého Petra si teď vylosoval Mirror Edge. Hra k nám na sklad dorazila pozdě a už nebyla možnost jej rozeslat včas.

   Omlouváme se za zdržení. Pokud u nás nakupujete častěji, tak určitě víte, že je to výjimka potvrzující pravidlo :)

  • jarda

   Koukám že se nějak Xzone pohoršil dříve předobjednávky posílali den předem aby na datum vydání měli hry lidi doma a dneska na dotaz mě bylo zděleno že teprve dneska budou odesílat.Kdyby to člověk věděl tak si hru koupí v prodejně ještě dneska.Díky Xzone.10

  • laky

   Mám objednavku s číslem 1111537407. Zatim mi nepřišla esemeska od vás. Nepřišla mi ani od esemeska od český pošty a ani email.

  • laky

   ok, děkuju za odpověd

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   laky: Ano, včera jsme hru odesílali :)

  • laky

   Dobrý den, mám obhednánou hru mirror edge catalyst a můžu se zeptát, příde dneska hra?

  • mjdiamod

   To snad ani neni mozne ja uz na tuhle hru cekam 3 roky a oni jak naschval to zase odlozili, kolikrat se jeste prodlouzi vydani

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   kahuna: Jde o DLC balíček do hry.

  • kahuna

   Je ta "ledvinka" skutečná? Nebo je to do hry. Nikde to nejde poznat.
   Díky

  • OGLoc

   Doufám že se ukáže i čeština. Příběhově to vypadá opravdu luxusně. (Stejně jako samotná Faith) :D

  • DeaSunCZ

   Hra byla odsunuta na 24. květen 2016.

 • Recenze (1)

  Neověřený nákup

  Nemá to na 1. díl ale i tak se jedná o zábavnou hru

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu