Moonlighter (PC/MAC/LX) DIGITAL
DIGITAL

419
Nákupem získáte 16 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Pixelová
 • Každé dobrodružství se má vyplatit.

  Kdysi dávno, během archeologických výzkumů, bylo objeveno mnoho tajemných bran. Lidé brzy pochopili, že vedou ony do jiných světů a dimenzí. Brzy tam vznikla také malá, kupecká osada jménem Rynoka, a jejím hlavním úkolem je zásobovat hledače pokladů, pro které byla touha po nesmírném bohatství silnější než zdravý rozum... 

  Moonlighter to je akční RPG s prvky rogue-lite. Vaší postavou bude Will, majitel obchodu, který touží po dobrodružstvích a sní o tom, že se stane hrdinou.

  Vedení obchodu

  Během vašeho podnikání ve vesnici Rynoka můžete prodávat zboží, nastavovat jeho cenu, spravovat rezervy zlata, najímat pomocníky a vylepšovat obchod. Ale buďte opatrní - v okolí číhají podezřelá individua, která možná chtějí ukrást vaše drahocenné zboží!

  Bojujte stylově

  Porazte zástupy nepřátel, bojujte s bossy a vychutnejte si náročné a propracované bojové mechaniky. Mistrovské ovládnutí vašich zbraní, správné načasování, pečlivý výběr umístění, pozorování vašich nepřátel a využití okolního prostředí jsou rozhodující pro vaše přežití. Je jen na vás, pro jaký styl boje se rozhodnete.

  Poznejte své sousedy

  Díky vám bude v osadě opět živo! Poznejte další osadníky a pomozte jim založit jejich vlastní ovchody. Nejen, že budou vám vděční, ale také nabídnou vám mnoho užitečných služeb.

  Postav a očaruj 

  Pochopení systému řemesl a kouzel je nezbytné pro váš postup. Spolupracujte s osadníky, abyste vytvořili nové zbroje a zbraně a očarovali již vytvořené vybavení. Díky tomu si můžete přizpůsobit hraní přímo na míru!

  Získejte kořist

  Skrze brány vstoupíte do světů plných exotických předmětů! Získávejte zásoby, zbraně a zvláštní artefakty. Jednak nemůžete odnést vše. Budete se muset rozhodnout, co je pro vás nejcennější díky jedinečnému systému inventáře.

  Otevřte brány

  Brány vedou do různých světů. Každá výprava bude jedinečná a přinutí vás dělat promyšlená rozhodnutí. Nikdy nevíte, s čím se setkáte - proto musíte být připraveni na všechno.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Moonlighter (PC/MAC/LX) DIGITAL!