Mortal Kombat vs. DC Universe
PS3

(2x)
499
Nákupem získáte 20 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Boxování
 • Pakliže vás někdy zajímalo, jak by dopadl souboj klasických superhrdinů jako Batman nebo Superman proti jejich kolegům ze světa Mortal Kombat, pak jste na správné adrese. Tento díl se vrátí k odkazu Mortal Kombat II, a to především stylem boje. Ten bude plynulejší, údery navazují v nepřerušené sérii akcí, komba se řetězí a propojují. Skvělé prý vypadá možnost prohazovat oponenty zdí a v některých arénách je dokonce poslat volným pádem do nižších pater. Vaše postava přitom skočí za svým protivníkem a následuje boj ve vzduchu. Jindy se zase podaří soka zachytit a začít tak boj na krátkou vzdálenost, který bude fatální záležitostí. Naprostým vyvrcholením se stane krátká minihra. Jedná se o formu ultimátního útoku, lišícího se u každého z hrdinů. V případě Supermana jde o netradiční finesu – sprint skrz zdi s protivníkem nastaveným před sebou. Jednotlivé charaktery se budou odlišovat svými speciálními schopnostmi. Ty představují do značné míry přesně to, co bychom od postav očekávali – Superman poletuje a smaží protivníky, Batman se zaměřuje spíše na hrubou sílu a bojová umění, Flash dostojí svému jménu s mnoha bleskovými útoky, vrací se Scorpionův spear attack, Sub-zerovy hrátky s ledem a Sonin jedový polibek. Každý speciální pohyb má navíc svou PRO variantu, k jejímu vyvolání je potřeba dobré načasování a šikovné prsty. A chybět nakonec nebudou ani věhlasné fatality útoky.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (9)

  • Duzzle

   Kde ste to koupili?

  • MissJupiter

   kua to vypada dobre, skoda ze nemam ps3 :(

  • OZ

   Na fatality musíš přijít, nebo njít kombinace na netu: http://www.mahalo.com/Mortal_Kombat_vs_DC_Universe_Fatalities (fatality můžeš provídst jenom když už je nepřítel v arkádovém módu poražen-stojí a motá se...)

  • Filipes

   na ps3?????

  • Filipes

   hele nevite tu nekdo jak se da udelat FATALITY?????

  • OZ

   Ufff :D zatim moje nejdelší recenze. :)

  • OZ

   Hru jsem si pořídil, je super podle mě, hlavně on-line bojování je dobře provedený ,až na souboje s hráči, kteří mají pomalé připojení a příběh je na takovouhle bojovku taky určitě nadprůměr.

  • lego

   to OZ: Jojo jde pro dva hráče :)

  • OZ

   POdle mě tohle musí být dobrá hra, podle videí, mám takovou zbytečnou otázku, jde pro dva hráče?(ptám se jenom pro jistotu)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Hra se mi moc líbí a velmi mile mně překvapila.

Protože tady na hru ještě nevyšla od nikoho recenze, tak ta moje je delší, aby Vás možná unudila, ale vypsala co nejvíce věcí ze hry, jinak koupí hry neprohloupíte a je dobré mít online připojení přes PS3. Jinak hra nabízí dobrou hrdinskou řežbu s nadpřirozenými schopnostmi i dávku originality do bojových her jako jsou multiaréní arény(ty jsou mimochodem i ve hře Naruto: ultimate ninja storm, ale v jiném provedení, než tady) s minihrami bojování online a pár dalších drobností a do doby vydání Tekkena 6 máme co hrát, nebo s čím pak budeme porovnávat.