Mortal Kombat X
XBOX

(2x)
749
Nákupem získáte 30 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Boxování
 • až 4 hráči
  Nejznámější bojová série vstupuje do nové generace. Mortal Kombat X přináší nebývale filmový styl s novou hratelností a ještě brutálnějšími chvaty.

  Vývojáři z NetherRealm se s devátým dílem Mortal Kombat poprali na výbornou. Zašili si tak všechny rány, vyleželi otoky a všechny nabrané zkušenosti zužitkovali v prvním Mortal Kombatu nové generace.

  Jeden bojovník, spousta možností
  Poprvé v historii Mortal Kombat má každý bojovník několik variací, lišící se oblečením i bojovým stylem. Můžete tak nesčetněkrát kombinovat a zkoušet bojové techniky a pilovat své dovednosti při cestě na vrchol žebříčku.

  Dokonalé zpracování
  Mortal Kombat X přináší přesně tu rychlou a údernou hratelnost, kterou máme všichni tak rádi. Díky nové technologii vás však vtáhne do hry tak jako nikdy. Next-gen grafika v kombinaci s interaktivním prostředím a ještě detailnějšími fatalitami, vám vyloudí úsměv na rtech. Ten následně zchladí vaše střeva přes celou obrazovku, až vám je jeden z takřka třicítky bojovníků vytáhne krkem.

  On-line bitvy
  Hra více hráčů se dočkala znatelných vylepšení a můžete se těšit na obrovské on-line turnaje a perzistentní bitvy o globální titul mistra Mortal Kombatu.

  Lokální co-op: až 4 hráči
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Mortal Kombat X dokázal skvěle zapracovat novou generaci bojovníků a předvést nenucený a poutavý příběhový mód doplněný o spoustu dalších režimu pro jednoho i dva hráče. Mortal Kombat je zpět v té nejlepší možné formě a je brutálnější než kdy dříve. Navíc si ho užijí i příležitostní hráči.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Je to pecka

Zdá se že podle recenzí je tohle nejkrutější a nejlépe zpracovaná bojovka na Next-gen konzole,a já myslím že mám stejný názor. Tyhle Fatality stojí zkrátka za to !