Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars (PC DIGITAL)
DIGITAL

149
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 149 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Středověk
 • Napoleonic Wars multiplayerový stahovatelný datadisk pro Mount & Blade: Warband, který mapuje poslední léta boje Francouzské říše za nadvládu v západní Evropě na začátku 19. století.

   

  Zažijte napětí napoleonských bitev na vlastní kůži - zúčastněte se invaze Rusů nebo bojujte v první linii u Waterloo! Postavte se na stranu jedné z pěti nevětších Evropských mocností tehdejší doby a hrajte za jednu z více než 220 unikátních jednotek. Bojujte na bojištích po celé Evropě v jedné z nejpřesnějších a nejdetailnějších napoleonských válečných her, jaké kdy vznikly.

   

  Obsahuje:

  Přesně ztvárněné zbraně, uniformy a prostředí ze začátku 19. století. Obrovské multiplayerové bitvy až 200 hráčů. Pět národů s více než 220 unikátními jednotkami, za které můžete hrát. Široká nabídka dělostřeleckých jednotek od polních děl až po moždíře schopné střílet různé typy střeliva jako kartáčové střely, výbušné střely a dokonce i rakety - ze všech si můžete vystřelit. Odladěná herní rovnováha, která zajišťuje, že hrdinu bojiště z hráče udělají jeho schopnosti a ne puška nebo meč. Budujte barikády, kopejte zákopy, připravujte výbušniny v roli víceúčelové třídy Inženýra. Speciální jednotky hudebníků s bubny, píšťalami, dudami nebo trumpetami jsou schopny hrát historicky přesné písně; všechny nahrané oceňovanými hudebníky. Veďte proti sobě skupiny vojáků v novém velitelském bitevním režimu. Více než 40 klasických sladeb hrajících na pozadí.

   

   

   

  © 2013 Paradox InteractiveTM. Obchodní známky patří jejich výhradním vlastníkům. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars (PC DIGITAL)!