Mount & Blade: Warband (PC DIGITAL)
DIGITAL

299
Nákupem získáte 11 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky
Štítky: Středověk
 • V zemi rozervané na kusy neustálou válkou, je na čase poskládat vaši vlastní skupinu drsných válečníků a vrhnout se do boje. Veďte vaše muže do nespočetných bitev, rozšiřujte vaše království a nárokute si tu nejvyšší kořist: trůn Caldarie!

  Mount & Blade: Warband je netrpělivě očekávaný samostatný datadisk pro hru, která přivedla k životu středověká bojiště i s realistickými jízdními souboji a detailním bojovým systémem.

  Přepracovaná grafika: Přidána podpora pro for HDR, FSAA, depth of field, soft particles, tone mapping a spoustu dalších efektů. Nové modely s podrobnějšími detaily a s vysokou kvalitou textur. Multiplayerové bitvy až pro 64 hráčů. Obsahuje multiplayerové režimy Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Conquest, Battle a Siege Kampaň vám umožňuje stát se vládcem vaší frakce a přesvědčit lordy, aby se stali vašimi vazaly. Můžete povýšit vaše společníky na vazaly tím, že jim přidělíte půdu. Můžete se oženit s některou dámou jen z romantické lásky nebo klidně z politických důvodů. Pokuste se vyhrát srdce dámy skládáním poezie nebo vaší statečností. Vylepšená mechanika morálky vojáků: Vojáci nevydrží a utečou, pokud jim příliš klesne morálka. Sbírejte na bojišti střelivo a pak ho použijte jako vlastní munici. Nové animace boje vytvořené technologií motion-capture. Spousta vylepšení bojového systému: Váš štít například zastaví šípy i když se s ním aktivně nebráníte. Můžete hrát multiplayerové zápasy nejen na náhodných mapách, ale také na těch ručně vyrobených. Multiplayerový systém vybavování postavy: Vydělávejte peníze bojem nebo plněním úkolů. Můžete používat většinu vrhacích zbraní i v boji na blízko: Vymění oštěp za krátké kopí, pokud se nepřítel dostane blízko. Za zlato nakupte silnější vybavení díky vyváženému systému, který přidává soubojům na zajímavosti, aniž by ubíral na výhodách vedení týmu.

  © 2013 Paradox InteractiveTM. Obchodní známky patří jejich výhradním vlastníkům. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Mount & Blade: Warband (PC DIGITAL)!