Mount & Blade: With Fire and Sword (PC DIGITAL)
DIGITAL

149
Nákupem získáte 5 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Středověk
 • Vyberte si vaše spojence, vaše nepřátele, které provincie dobyjete, které hrady budete obléhat a jaké úkoly budete plnit. To vše ve Fire & Sword, postaveném na vysoce oceňovaném soubojovém systému Mount & Blade: Warband. Na bojišti se nově objevují střelné zbraně. Mimo jiné lze muškety a pistole použít jako vedlejší zbraň v soubojích na blízko, abyste protivníka zlikvidovali rychleji. Kromě rozšířeného singleplayeru nabízí Fire & Sword originální obsah pro multiplayeru, především v podobě nového herního režimu Capitán.

   

  Obsahuje:

  Příběh postavený na kultovní novele Ohněm a mečem od spisovatele oceněného Nobelovou cenou, Henryho  Sienkiewicze. Nový věk přináší na bojiště pistole, muškety, granáty a jiné pokročilé zbraně. Plně upravitelné armády; hráč si může vybavit svoje vojáky každým kusem výzbroje i brnění. Další typy úkolů. Víc politických intrik mezi různorodými frakcemi. Víc dobrodružství v novém světě. Víc konců pro zvýšení znovuhratelnosti. Do podrobna prozkoumané historické detaily prolínající se každým aspektem herního prostředí. Nový divoký multiplayer přináší hráčům napětí v podobě pomalu zastarávajících technologiích stojících proti nastupujícím střelným zbraním. 3 hlavní příběhové úkolové linie, ze nichž si hráč může vybrat tu, která mu umožní proslavit se v jeho frakci. Střelné zbraně přídávají úplně novou úroveň strategické hloubky do bojového systému série. Nové možnosti obléhání, které si můžete vybrat, než začnete obléhat město nebo hrad. Nové multiplayerové mapy a nový multiplayerový režim "Captain Team Deathmatch"

   

   

  © 2013 Paradox InteractiveTM. Obchodní známky patří jejich výhradním vlastníkům. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Mount & Blade: With Fire and Sword (PC DIGITAL)!