MouseCraft (PC) DIGITAL
DIGITAL

249
Nákupem získáte 3 kredity
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
 • 249 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Logické
 • 80 ručně vytvářených úrovní (více než 6 hodin hraní). 7 různých typů Tetromino kostek, 2 typy nebezpečného prostředí a nepřátel. Epický příběh Schrödingera - šíleného kočičího vědce pracujícího na tajném projektu, myšmi poháněném stroji. Různé lokace, které se mění s každou 20. úrovní. Úplný Editor úrovní, který umožní hráčům vytvářet si vlastní úrovně a sdílet je přes Steam Workshop nebo vlastní sdílecí systém. Plná integrace se Steamem: ukládání do cloudu, achievementy, žebříčky, sběratelské karty. Zábavný soundtrack natočený skladateme hudby pro oznamovací trailer Dark Souls 2: Mikolai Stroinski.

  Hra s předběžným přístupem!

  Přáli jste si někdy vidět, jak by vypadal kříženec mezi Tetrisem a Lemmings? No, už nemusíte... MouseCraft je tu!

  MouseCraft je logická hra, kde musí hráč skládáním těch nejznámějších kostiček na světě, Tetrominos, pomoct myším při jejich houževnatém putování za sýrem.

  Hrají: Šílený kočičí vědec, Tři slepé myšky a tuny neodolatelně chutného Sýra.

  Finální verze hry bude zveřejněna 8 července na Windows, Mac, Linux a všechny Playstation konzole - PS4, PS3 a PS Vita.

  Hlavní vlastnosti:

  Vyzkoušejte kombinaci dvou herních mechanik: Skládejte Tetromino kostičky, abyste vytvořili bezpečnou cestu a dostali do cíle co nejvíc myší bude možné. Odhalte epický příběh šíleného kočičího vědce, který se pokouší uvolnit potenciál záhadného, myšmi poháněného stroje. Překonávejte překážky, díry a sbírejte předměty s využitím různých typů kostiček, ať už jsou výbušné, rozpadající se nebo gumové. Nechte se pohltit tvorbou vlastních map a předveďte svoji kreativitu jejich sdílením s komunitou.

  Připojte se na naší cestě k vydání finální verze zakoupením tohoto Early Access vydání a získejte:

  Okamžitý přístup do aktuální verze MouseCraftu. Aktualizace hry zdarma a finální verze okamžitě, jak vyjde. Původní herní soundtrack složená Mikolaiem Stroinskim, skladateme hudby pro ohlašovací trailer Dark Souls 2.

  Po vydání 8. července bude MouseCraft obsahovat:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí MouseCraft (PC) DIGITAL!