Můj kamarád kůň 2
PC

(4x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Český dabing
Kód produktu: 13920
 • Hru není možné spustit na systému Win 7 a Win 8!!

  PC hra Můj kamarád kůň 2 je pokračováním PC hry Můj kamarád 1. Druhý díl je o něco více rozšířen. Obsahuje děj, je zde rozšířená péče o koně, drezura atd. Můj kamarád kůň 2 je realistickou PC hrou, která autenticky simuluje jízdu na koni. PC hra obsahuje nový vzhled, novou, lepší grafiku a animaci, strhující děj, který poskytuje fanouškům kompletní jezdecké zkušenosti a mnohem realističtější jízdu na koni, než jste dosud mohli vidět v počítačové hře. Stejně jako v prvním díle, má hráč možnost starat o svého koně, naučit se ho správně hřebelcovat… Také musí se svým koněm hodně trénovat, aby mohl vyhrávat náročné turnaje, které jsou vytvořeny na základě opravdových turnajů v Anglii, Francii a Americe. Hráč může měnit svůj vzhled, oblečení a dokonce je může sladit se svým koněm. Hráč se také může účastnit soutěží v drezuře. Je to ta nejvyšší zkouška vztahu mezi ním a jeho koněm. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Nikola: Bohužel ne. Win 7,8, 8.1 ani 10 už hra nepodporuje.

  • Nikola

   Šla by hra na Win 8.1

  • mmmmm

   prostě bezva nej hra nej nej sper

  • Naty

   ahoj chci se zeptat, když si chci koupit: Můj kamarad kun 2,musim mit i 1. dil ??Nebo to jde nainstalovat i bez ty jednicky?

  • nikola juričová

   já jí budu mít až naní budu ,mít ,peníze a zbívá jen 105 kč a vak ,skvela kuknete se na její stranky .naskvedanou napis na emel nikolaju@ centrum . cz

  • Selendra

   Jj ja ji hraji taky, je skvela :)

  • Peťula

   Můh kamarád kůň 2 je úžasná hra, můžu ji jen doporučit, je fakt skvělá.. :)

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

super hra skuste to!!

Děti se jistě něco naučí z veterinární prohlídky a díky tomu že dokud kůň není vyčištěný a proježděný tak nemohou na soutěž si také zvyknou že nemůže být všechno hned a že dokud není ukončena péče nemůže být zábava.

Hra neurazi, jako podobne hry s konmi, ale ani vas nebo vase ratolesti rozhodne nezvedne ze zidle. Doba k uplnemu dokonceni hry cca 6hodin

Hra je boží, 2.díl je určitě lepší než první, prozože můžete dělat více věcí..Tuto hru můžu jen doporučit, je fakt skvělá..

Sledujte nás na instagramu