Murdered: Souls Suspect
PC

(2x)
199
Nákupem získáte 2 kredity
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS
Hra také dostupná pro:  XBOX 360XONE
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Ve hře Murdered: Souls Suspect se ujmete role detektiva Ronana O Connor tedy respektive jeho ducha, jenž poté, co byl zavražděn, uvízl v limbu. Je na vás, abyste za pomoci Ronanových nových nadpřirozených schopností našli vraha a předvedli jej před spravedlnost. Ronan může zcela svobodně prozkoumávat město Salem, kde se čin odehrál, ovšem přímá komunikace se smrtelníky je vyloučena. Naštěstí dokáže číst a ovlivňovat jejich myšlenky a takto vést je k odhalení vraha. O akční elementy se pak starají střety s démony, se kterými se musíte poprat o svou duši.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • risha03

   čeština už vyšla, (doufám, že mohu dát odkaz na stránky překladatele: http://midis.mydreams.cz/ )

  • vinyl

   Škoda té češtiny, hra není tak špatná.

  • Paulie88

   Určitě nekupovat. Fakt průměrná hrá a hnusná Cenega se vykašlala na titulky u hry kde sou sakra potřeba. není o čem diskutovat

  • Edvin

   No, hra důležitá na porozumění tun texty, bez češtiny a v zahraničí už sklízí sotva proměrná hodnocení. Myslím že pro tentokrát vynechám.

  • risha03

   jojo, pamatuji si to z E3, hra vypadala slibně..... Pokud budou titulky, nebudu váhat a koupím

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Na to že tomuto žánru neholduji tak jsem si tento titul skutečně nadmíru užil. Lidé co hledají větší porce akce budou sice zklamaní. Ale i přes tento nedostatek, má hra něco do sebe.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Dobře udělaná a zábavná hra.

Velké překvapení. Po dohrání zcela zmaten, bez názoru - přikláněl jsem se k průměru, ale až zpětně jsem si uvědomil, jak mě to bavilo. Na svůj žánr velmi povedené a vskutku originální.