Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Typing of the Dead: Overkill Collection (PC DIGITAL)

Typing of the Dead: Overkill Collection (PC DIGITAL)

Kód: 252811
Cena: 629 Kč
Nákupem získáte 25 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Typing of the Dead: Overkill Collection obsahuje: The Typing of the Dead: Overkill a DLCs: Dancing with the Dead, Filth, Shakespeare, Silver Screen a Love at First Bite.Typing of the Dead: Overkill spojuje horor a komedii z legendární série House of the Dead s unikátními mechanismy psaní na stroji, díky čemuž nabízí opravdu originální herní zážitek!  Tato strašlivá střílečka vás postaví doprostřed mutanty zaplaveného okrsku Bayou. Rozstřílejte hordy zombií na kusy v 9 úrovních, jedno stisknutí klávesy za druhým, abyste zachránili sebe a své přátele a odhalili záhadu stojící za jejich výskytem.  Hlavní vlastnosti:Náhodně generovaná slova dělají z každého hraní unikátní zážitek Vaše klávesnice je vaší zbraní - vyťukejte průstřely do zástupů zombií!
Tři úrovně obtížnosti otestují vaše dovednosti v psaní na maximum, včetně speciální hardcore úrovně pro opravdové klávesnicové válečníky!
Přepracované mechanismy z High School of Dead přidávají nové mechaniky psaní.
Plná integrace do Steamu.
Ve hře je obsažený plný a věrný port původní HOTD PS3 edice.    
© SEGA. SEGA, logo SEGA, The House OF THE DEAD, The House OF THE DEAD: OVERKILL, The Typing OF THE DEAD a The Typing OF THE DEAD: OVERKILL jsou buď registrované ochranné známky nebo ochranné známky SEGA Corporation. Všechna práva vyhrazena. Modern Dream je ochranná známka Modern Dream Ltd. BlitzTech Copyright Blitz Games Studios Ltd. Dolby a logo dvojitého D jsou ochranné známky Dolby Laboratories. DTS a DTS Symbol jsou registrované ochranné známky DTS, Inc. a DTS Digital Surround jeochranná známka DTS, Inc

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY