Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Mafia III Digital Deluxe (PC DIGITAL)

Mafia III Digital Deluxe (PC DIGITAL)

Kód: 252936
Cena: 1 499 Kč
Nákupem získáte 59 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: České titulky
Aktivace na službě: Steam

POPIS

 Teď nové DLC zdarma! Vyberte si z úplně nového šatníku to nejvhodnější oblečení pro denní i noční život v New Bordeaux.


Obsahuje plnou hru a season pass1968. New Bordeaux.


Po letech bojů ve Vietnamu zná Lincoln Clay tuhle pravdu: rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro které zemřeš. Když jeho náhradní rodinu - černou mafii - zradí a vyhladí mafie italská, Lincoln vybuduje novou rodinu z popela té staré a začne si přes mafiány, kteří jsou za to zodpovědní, klestit cestu plnou pomsty a vojenského vybavení.
NEW BORDEAUX, PŘETVOŘENÉ NEW ORLEANS: Rozsáhlý otevřený svět ovládaný mafií dokreslený úžasnými vyhlídkami a dobovými zvuky.
SMRTÍCÍ ANTI-HRDINA: Staňte se Lincolnem Clayem, sirotkem a veteránem z Vietnamu, který pase po pomstě kvůli smrti své náhradní rodiny.
POMSTĚTE SE PO SVÉM: Vyberte si vlastní styl hry. Zlikvidujte italskou mafii pomocí brutální síly, silnými zbraněmi či plíživou zabijáckou taktikou.
NOVÁ RODINA Z POPELA TÉ STARÉ: Vybudujte novou zločineckou říši na základě rozhodnutí, které své poručíky odměníte a které zradíte.© 2016 TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. VYVINULO STUDIO HANGAR 13. MAFIA, TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, 2K, HANGAR 13 A JEJICH PŘÍSLUŠNÁ LOGA JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY ČI REGISTROVANÉ OBCHODNÍ ZNÁMKY TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. IKONKY RATINGU JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY THE ENTERTAINMENT SOFTWARE ASSOCIATION. VŠECHNY OSTATNÍ ZNAČKY JSOU MAJETKEM PŘÍSLUŠNÝCH VLASTNÍKŮ. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.Tento produkt vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním koncového uživatele třetí strany: http://www.take2games.com/eula/


 


Na počítačích nacházejících se mimo území Evropy, Středního východu a Afriky není možné software ověřit.

Minimální konfigurace

 
TOP HRY