Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Might and Magic Heroes VII:  Complete Edition (PC) DIGITAL

Might and Magic Heroes VII: Complete Edition (PC) DIGITAL

Kód: 258949
Cena: 1 399 Kč
Nákupem získáte 55 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: České titulky
Aktivace na službě: Uplay

POPIS

Complete Edition obsahuje:hru Might & Magic® Heroes® VII
obsah Deluxe edice - exkluzívní hrdina, map do scénáře a plný soundtrack v digitální podobě
hru Heroes® III - HD Edition (verze pro Steam)
přídavek Trial by FirePusťte se do epického příběhu o andělech plánujících ukončit - jednou pro vždy - nedokončenou válku s jejich prastarými protivníky Beztvářnými.Následujte dobrodružství dynastie Griffinů a jejich činy formující svět, legendárního barbara Craga Hacka a zlého licha Sandra, navrátivších se do světa Ashan.Určete osud 6 legendárních frakcí - Rytíři nebes, Nekromanceři z Nekropolis, Temní elfové z Kobek a zbrusu nové frakce Nagy ze Svatyně.Hlavní vlastnosti:Užijte si úžasnou hratelnost Heroes série ve vylepšené premiové edici: Více než 120 hodin hraní, 6 frakcí, 42 jednotek a vylepšení, stovky artefaktů a nové Zbraně dynastií.
Vyzkoušejte si unikátní mix tahové strategie a RPG: Prozkoumávejte obrovské mapy dobrodružství, sbírejte hromady surovin a budujte neobyčejná města. Vypilujte vaši taktiku, abyste zvýšili úroveň vašich hrdinů, najímejte jednotky a připravte je na souboje na exkluzivních bitevních mapách.
Určete svůj osud: Vyberte si svoji cestu, zhodnoťte svoje volby a přizpůsobte si herní zážitek díky zbrusu novému systému Reputace.
Odhalte nová tajemství Ashanu: Zažijte originální a dechberoucí návrat hrdinů legendárních legend Craga Hacka a Sandra a také klíčové momenty v historii oblíbených Necromancerů a Temných elfů.
Užijte si bonusové mapy: Znovu objevte staré světy Varn, Xeen a Enroth z proslulých RPG Might & Magic.
Ponořte se do bohatého světa M&M: Odhalte fantastické krajiny a stvoření světa Ashan. Užijte si vylepšené 3D zpracování a zbrusu nové obrazovky měst.
Podělte se s komunitou: Zveřejňujte obsah a soutěžte s přáteli pomocí inteligentnímu rozhraní online komunity: Conflux.© 2015 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Might & Magic, Heroes, Ubisoft and the Ubisoft logo are trademarks of Ubisoft Entertainment in the U.S. and/or other countries.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY