Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Blob From Space (PC DIGITAL)

Blob From Space (PC DIGITAL)

Kód: 252216
Cena: 44 Kč
Nákupem získáte 1 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Jedná se o EARLY ACCESS!Blob From Space, jako vyjádření pocty hrám datovaným do velmi raného období video her, se hraje snadno, avšak je složitá na dokonalé pokoření, takže o zábavu máte postaráno, jak se patří.Blob si lítá napříč vesmírem, když je jeho létající talíř znenadání sestřelen raketou, následkem čehož se zřítí na zcela neznámou planetu. Blobova bratra okamžitě zajme zlovolným vůdce této planety. Nyní je na Blobovi, aby udělal vše, co je v jeho silách, zachránil svého milovaného bratra a potom se společně pokusili o útěk.Způsob, jakým budete hru hrát, záleží jen na vás. Každé z vašich rozhodnutí otevírá jinou cestu příběhem. Například sběr diamantů vám zajistí více možností, avšak s každým dalším přichází i zvýšené riziko. A to si piště, že kvůli absenci ukládání hry, riskujete opravdu pořádně! Objevili jste vychytaný herní cheat? Podělte se o něj se svými přáteli! Nicméně v případě, že se rozhodnete jej použít, přicházíte o možnost dosáhnout maximálního počtu bodů. Volba je jen na vás.Hlavní vlastnosti:Hra obsahuje přes 100 úrovní včetně tzv. "Dark Levels" (jedná se o úrovně, kde je při hře viditelná pouze část obrazovky); "Vehicles levels" (řiď či leť s vozidlem a udělej vše pro to, aby ses vyhnul četným explozím a výbušným nástrahám); "Underwater levels" (v těchto úrovních není umožněno hráči skákat a musí si dávat pozor na nejrůznější vodní příšery)
Hrajte si a zároveň se učte!
Obsahuje puzzle minihry Diamond Rush a Retro Blob.
Vyzvěte své přátele v YOLO režimu.
Zahrajte si se svými přáteli v lokálním kooperačním režimu.


Speciální schopnosti:Transform - transformujte se přímo do těla vybraného nepřítele.
Stick powers - zpomalte své nepřátele.
Wall jumping - díky této funkci nově dosáhnete na místa, která byla dříve nedosažitelná - jednoduše vyskočte přímo proti zdi a skočte ještě jednou, a je to : )


Tato hra obsahuje:Podporu gamepadu.
Lokální kooperaci hráčů
Obchodovatelné karty
Achievementy


Poznámka: Na základě zpětné vazby herní komunity hry se budeme snažit o neustálou podporu ve smyslu vývoje aktualizací potřebných pro správnou funkčnost hry.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY