Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Fernbus Simulator (DIGITAL)

Fernbus Simulator (DIGITAL)

Kód: 1003314
Cena: 659 Kč
Nákupem získáte 26 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Fernbus Simulator je první simulace velmi populárních meziměstských autobusů. Díky spolupráci s FlixBus tento simulátor ukazuje každodenní život řidiče na německých dálnicích, silnicích a to ve více než 40 městech!
Můžete zaznamenat každodenní život řidiče na dlouhé vzdálenosti. Procházet komplexní dálnici a silniční sítě na autobusových nádražích ve více než 40 realizovaných měst a zůstat v neustálém spojení s centrálou.
Buďte opatrní s automobilovým provozem během svých cest na plných německých dálnicích a ovládejte svůj autobus bezpečně ve dne i v noci ve všech ročních obdobích.
Asi 20,000 km německých tras sítě FlixBus s více než 40 měst jsou v této simulovány. Čas běží v měřítku 1:10, takže jednotlivé prohlídky netrvají příliš dlouho.
Stejně jako ve skutečnosti cestující s platnou jízdenkou mohou nastoupit přímo, zatímco ostatní cestující musí zakoupit jízdenku od vás.
Autobusy jsou vybaveny originálními kokpity včetně všech funkcí. Interiér a exteriér autobusu je modelován do posledního detailu. Staveniště, dopravní zácpy a nehody vás budou ohrožovat od nesplnění vašeho časového plánu.
Vlastnosti:
2000 km dráhy, odpovídající skutečné délce trasy 20.000 kilometrů
Detailní autobus a kokpit s rozsáhlými funkcemi
Komplexní dálnice a silniční síť na 5000 m? plochy
Dynamické počasí s čtyřmi ročními obdobími
Jízda v noci
Řidič autobusu je schopen opustit autobus
Dopravní zácpy, nehody a staveniště
Prodej vstupenek od řidiče
Více než 40 německých měst, včetně:
Berlín, Hamburg, Mnichov, Kolínská, Frankfurt, Stuttgart, Leipzig, Drážďany, Erfurt, Würzburg, Karlsruhe, Brémy, Hannover, Dusseldorf, Dortmund.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY