Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Alone in the Dark: Illumination (PC DIGITAL)

Alone in the Dark: Illumination (PC DIGITAL)

Kód: 262947
Cena: 469 Kč
Nákupem získáte 18 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Na vesnici Lorwich padla tma. Monstrózní hordy se vynoří ze země nočních můr a šíří chaos všude kolem. Jako jeden z čtyř hrdinů, musíš bojovat se služebníky starodávných, s pomocí síly svých ramen a moci světla.Série Alone in the Dark od Atari je inspirována díly H.P. Lovecrafta a je označována jako „matka žánru survival hororu“. Alone in the Dark: Illumination odhaluje temné dědictví skrze děsivý zážitek.Bojuj v dynamických prostředích plných krvelačných bestií. Sestav si svůj tým tak, že zachráníš spolubojovníky jako Čarodějnici, Inženýra nebo Kněze. Každý z nich má jedinečnou sadu speciálních schopností a zbraní.Zlo se skrývá v každém stínu. Přestože Ti můžou pomoci Tví spolubojovníci, na konci noci budeš vždycky sám ve tmě.Vlastnosti hry:
Čtyři jedineční hrdinové: Lovec, Čarodějnice, Kněz a Inženýr nabízejí jedinečný herní zážitek s výraznou zbraně, dovednosti a pravomoci odemknout.Hraj jako tým, nebo sólo: hraj všemi čtyřmi postavami ovládanými jinými hráči v multiplayerovém režimu spolupráce, vytvářej menší týmy pro větší výzvy nebo čel temnotě sám.Rozmanité okolí: čtyři kampaně s mnoha úrovněmi provedou hráče po zničené krajině Lorwich a také mnohem níže, abyste mohli odhalit tajemství opuštěného města.Nadpřirozená hrůza: hra je inspirována díly H.P. Lovecraft, bytosti ze samotného dna šílenství navštíví Tvé noční můryDynamické prostředí: buď součástí dynamického prostředí plného hlavolamů, můžeš tak měnit strukturu mapy a pokračovat ve svém poslání.Využít sílu světla: prosvětluj mapy, abys vytvořil bezpečné zóny a způsobil poškození svým nepřátelům.


© 2015 Atari Europe SA.  All rights reserved.  Alone in the Dark: Illumination™ is a trademark owned by Atari Europe SA.  Produced, marketed and distributed by AITD Productions, LLC., an affiliate of Atari Europe, SA Atari.  Atari and the Atari logo are trademarks owned by Atari Interactive, Inc.  Developed by Pure FPS, LLC.  All other trademarks are the property of their respective owners.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY