Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Alone in the Dark: The New Nightmare (PC DIGITAL)

Alone in the Dark: The New Nightmare (PC DIGITAL)

Kód: 262950
Cena: 139 Kč
Nákupem získáte 5 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Od okamžiku, ve kterém Edward Carnby a Aline Cedrac vstoupili na Ostrov Stínů, jsou nuceni čelit záhadné, zlé bytosti snažící se narušit jejich pokrok v nalezení 3 starověkých desek, které mají skrývat klíč k řešení neuvěřitelných a nebezpečných jevů. Edward a Aline jsou ohroženi na každém kroku. Sebemenší stín může skrývat obrovské tajemství nebo dokonce ještě větší noční můry… překonáš svůj strach?Edward Carnby, paranormální detektiv je zpátky! A tentokrát jde o pomstu. Nejlepší přítel Carnebyho, Charles Fiske byl nalezen mrtev na tajuplném ostrově na pobřeží Maine, na Ostrově Stínů. Vyšetřování Carnbyho ho rychle zavede k Fredu Johnsonovi, který ho informuje, o pátrání Fiska po třech starověkých deskách, které mohou odemknout neuvěřitelné a nebezpečné síly, pokud jsou umístěny na určitém místě. Johnson se domluví s Carnbym, aby se společně vydali na stezku, našli Fiska a otevřeli nové vyšetřování hledání legendárních desek. Carnby přijímá výzvu a vydá se na cestu spolu s Johnsonem na cestu, na které chtějí zlikvidovat vraha Fiska a tím pádem ho pomstít.Původní série survival hororů má pokračování v podobě čistého mixu intenzivní akce a dobrodružství plného napětí. Alone in the dark vtáhne hráče do temné a podivné atmosféry, kde normální pravidla neplatí. Hráč musí překonat svůj přirozený strach z neznámé temnoty a vést Edwarda Carnbyho tímto hlubokým a detailním příběhem. Carnby je ozbrojen pistolí, baterkou a musí najít předměty k přežití a tipy, které mu pomůžou uniknout jeho největší noční můře.
Vlastnosti hry:


• Znovuzrození originální série survival hororů


• Extrémně detailní a realistické prostředí


• Temná atmosféra, která si pohrává s temnotou a světlem. Použij baterku jako zbraň proti bytostem temnoty


• Hra je inspirovaná dílem H. P. Lovecrafta


• Vzrušující scénář, který překoná Tvá nejdivočejší očekávání


• Více než 20 postav v děsuplné atmosféře plné filmové vznešenosti a realismu


• 2 zcela odlišná, ale stejně strašidelná dobrodružství, zkombinovaná v jednom celku: vžiješ se do role Edwarda Carnbyho nebo Aline Cedrac?


© 2001 Atari Europe S.A.S. All Rights Reserved. Alone in the Dark is a registered trademark owned by Atari Europe S.A.S. in the US and other territories. - See more at: http://atari.com/buy-games/action/alone-dark-4-new-nightmare#sthash.WL7au1BW.dpuf

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY