Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Atari Vault (PC) DIGITAL

Atari Vault (PC) DIGITAL

Kód: 262956
Cena: 239 Kč
Nákupem získáte 9 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Herní žánr: Strategie
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Prožijte znovu zlatou éru her díky 100 nejpopulárnějším legendárním titulům ze 70. a 80. let. Nyní tento obsáhlý katalog her obsahuj síťový multiplayer mód a také zahrnuje klasické hity Atari® jako Asteroids®, Centipede®, Missile Command® a další. V kombinaci s intuitivním novým ovládáním to znamená návrat k tomu, co si fanoušci Atari pamatují z dob největší slávy! Zcela nový přírůstek v podobě síťového i lokálního multiplayeru, který ve spojení s tabulkami leaderů znamená, že můžete vyzvat své přátele a soutěžit s hráči z celého světa jako nikdy předtím. Díky podpoře Steam Controller, získáte bezprecedentní míru přesného ovládání. Atari® Vault je nejlepší sbírkou klasických her pro Atari, která poskytne celé hodiny zábavy!Vlastnosti:
100 klasických her pro Atari 2600 a hrací automaty - hraj legendární tituly jako Asteroids, Centipede, Missile Command, Tempest, Warlords a mnoho dalších.
Síťový i lokální multiplayer a také tabulky výsledků Steam – po prvé v dějinách bojuj o dominanci na webu nebo doma a porovnej své výsledky s hráči z celého světa.
Podpora Steam Controller - zažij novou úroveň kontroly, hraj své oblíbené hry pomocí multifunkčního Steam Controller.
Zcela nové uživatelské rozhraní – nové uživatelské rozhraní bylo navržen tak, aby zprostředkovalo ty nejlepší klasické zážitky.
Původní krabice i grafika přebalu -  prožij znovu dny zlaté éry s původní krabicí a grafikou přebalu.
Soundtrack - bavte se s původními soundtracky her ze 70. a 80. let

© 2016 Atari Interactive, Inc. All rights reserved. Atari Vault™ and associated trademarks are the property of Atari Interactive, Inc. Developed by Code Mystics. Atari and the Atari logo are trademarks owned by Atari Interactive, Inc. All other trademarks are the property of their respective owners.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY