Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Stellaris: Leviathan Story Pack (PC/MAC/LX) DIGITAL

Stellaris: Leviathan Story Pack (PC/MAC/LX) DIGITAL

Kód: 275808
Cena: 209 Kč
Nákupem získáte 8 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry Stellaris na platformě Steam


Vesmír je krásný, oblačný a nekonečný, ale také ukrývá spoustu tajemství, která nechce ukázat. Bohatá spojenectví, která jsou chráněna agresivními bytostmi, nepřátelské skupiny odporu a spící giganty všehosvěta – upadlá impéria, která můžou být probuzena ze svého spánku trvajícího několik staletí.


V Stellaris: Leviathans bude Vesmír znovu plný dobrodružství a výzev, kdy Tvé nové a naivní impérium stane tváří v tvář novým hrozbám i oceněním.Vlastnosti rozšíření:Strážníci – velice silné vesmírné bytosti s tajemným původem a s neznámými motivacemi. Bojuj nebo je odkrývej, abys mohl odblokovat nové technologie a získat přístup k velkému bohatství.
Enklávy – nezávislá stanoviště  obchodníků a umělců, která jsou vždy připravena obchodovat. Měň různé suroviny, kupuj informace o vesmíru a zadávej vytvoření velkých uměleckých děl pro své impérium.
Válka na obloze – na které straně bude Tvé nově utvořené impérium, když se dvě dávná impéria rozhodnou obnovit své staré spory? Přidáš se k silnější straně konfliktu nebo rovnou zaútočíš na oba s heslem: když se dva perou, třetí se směje?


© 2016 Paradox Interactive®. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY