Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Unreal Tournament 2004 DVD

Unreal Tournament 2004 DVD

Kód: 10911
Cena: 399 Kč
Nákupem získáte 15 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno


POPIS

UT2004 představuje návrat do původní linie, z níž vývojáři odbočili v UT2003. Zpět jsou rasy Necris a Skaarj a i jedna nová - Hellions. Vrátil se i oblíbený robot Xan Kriegor a jedna z map nás zavede přímo do prostor, kde tento umělý válečník vznikl.
V UT2004 se opět setkáte s výborným herním modem Assault, kde jeden tým hraje roli útočníka a postupně plní sérii úkolů, v čemž se jim protivníci snaží zabránit anebo aspoň získat čas. V Assaultu se rovněž setkáte s vozítky pozemními i vzdušnými, které jsou další velkou novinkou hry (více o nich níže).
Můžete se dále těšit na perfektní mapu Convoy, kde budete bojovat na dvou vlacích jedoucích souběžně s nutností přeskakovat z jedné soupravy na druhou. K tomu poslouží mimojiné i jump-pady, bránit v postupu vám naopak budou kromě obránců i známé kulometné věže.
Dalším novým herním modem je Onslaught. Ten představuje velkou změnu v hratelnosti, neboť je jakýmsi prostředníkem mezi rozsáhlými hrami typu Planetside či Tribes a možností řídit mobilní bojovou techniku ála Battlefield 1942. Mapy v Onslaught jsou vesměs veliké (mnohem větší než u ostatních modů) a právě zde se nejvíce projeví mobilní bojová technika - pozemní i vzdušná. Základní pravidla jsou rovněž zajímavá: Každá z bojujících stran vlastní jednu domovskou bázi a cílem je dobýt tu soupeřovu. Jenže k tomu, abyste se k dobývání soupeřovy základny vůbec dostali, musíte nejprve zabrat souvislou síť speciálních stanovišť od vlastní báze k té soupeřově. Proto nestačí pouze dojet na druhý konec mapy a tam nepřítele začít decimovat. Bude potřeba vytvořit spojitou linii, na níž bude boj probíhat.
Právě velikost map je jedním z praktických důvodů nasazení mobilní bojové techniky. Např. malé rychlé jednomístné vznášedlo Raptor, určené hlavně pro rychlé manévry, k boji vybavené lasery a naváděnými střelami. Obdobně řešené je i malé jednomístné vznášedlo Manta, poháněné dvěma horizontálními vrtulemi. Nebo jednomístná buggy Scorpion dokáže něpřítele i srazit a přejet. Dále se ve hře setkáte s třísedadlovým Hellbenderem s místy pro jednoho řidiče a dva střelce z otáčivě umístěných věží vybavených Shock Riflí; bitevním tankem, který ač je pomalý, kompenzuje neohrabanost velkou odolností a silným účinkem střel.
Kromě map pro nové herní mody přichází UT2004 i s několika desítkami map pro herní mody stávající.
UT2004 přináší již tradičně sadu editačních nástrojů v čele s UnrealEdem, díky čemuž je kdokoli schopen vytvářet vlastní přídavky od map, zbraní, mutátorů, skinů, zvuků až po celé herní mody.
UT2004 má v sobě zabudovanou i hlasové komunikaci.

Unreal Tournament 2004 v sobě obsahuje kromě výše popsaných novinek i veškerý obsah předchozího ročníku UT2003, čímž se myslí všechny dřívější mapy (více než 100 kousků), mutátory nebo Bonus Packy.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY