Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Living Legends: The Frozen Fear Collection (PC DIGITAL)

Living Legends: The Frozen Fear Collection (PC DIGITAL)

Kód: 278811
Cena: 479 Kč
Nákupem získáte 19 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Dokážeš odhalit tajemství pohřbené v ledovcích minulosti? Zkus to prostřednictvím balíčku Living Legends: The Frozen Fear collection. Tento úžasný balíček obsahuje sběratelské edice dvou her uznávané série Living Legends: Frozen Beauty a Ice Rose. Každá z těchto her obsahuje popis průchodu, bonusové materiály a samozřejmě spoustu vzrušujících tajemství ukrytých mezi skrytými objekty.

 

Living Legends: Frozen Beauty

Královna zvolila svou sestru jako jeho nástupkyni na trůn, ale nejsou její sliby jsou příliš dobré na to, aby byly pravdou? Měla jsi jen šest let, když Vaše matka zmizela, takže jsi se musela starat o svou mladší sestru, Elizabeth. Poté, co dostala pozvánku určující ji jako nástupkyni královny, Tě prosí, aby ses se k ní připojila v jejím novém královském života. Jediné, co tvá sestra potřebuje udělat, je složit jednoduchý test, aby prokázala svou hodnotu. Není to příliš dobré na to, aby to byla pravda, nebo možná nakonec Váš osud změní? Čeká na Vás mnoho tajemství v královském zámku, ale největší nebezpečí spočívá pod ledovými horské průsmyky. Living Legends je adventura s mrazivou atmosférou a skrytými objekty.

 

Living Legends: Ice Rose

Spisovatel Edward Grant našel důkaz o hrozné tragédii ve městě Rosemount a vyrazí ho prošetřit v Living Legends: Ice Rose! Pomoz Edwardovi shromáždit informace do jeho nové nové knize a prozkoumat hrad Ice Queen v této jedinečné adventuře se skrytými objekty. Prohledej zmrzlé oblasti při řešení zajímavých hádanek v Living Legends: Ice Rose!

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY