Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Sid Meiers Civilization VI - Poland Civilization and Scenario Pack (PC) DIGITAL

Sid Meiers Civilization VI - Poland Civilization and Scenario Pack (PC) DIGITAL

Kód: 285303
Cena: 134 Kč
Nákupem získáte 5 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Herní žánr: Strategie
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry Sid Meiers Civilization VI na platformě Steam.

Rozšíření je součástí Deluxe Edice hry Sid Meiers Civilization VI. 


Královna Jadwiga je vládkyní Polska v Sid Meiers Civilization® VI! Nábožensky založená vládkyně chce expandovat a získat kontrolu nad územím jiných civilizací. Sama pak opevňuje hranice a působí na to, že její relikvie jsou ještě cennější a svatyně ještě účinnější. Balíček obsahuje rovněž nový scénář, ve kterém staneš na křižovatce Evropy a budeš chránit polské země před chamtivými sousedy. Budeš štítem, který ochrání Polsko před nájezdníky?


Balíček obsahuje polskou civilizaci s Jadwigou, husary jako unikátní jednotkou a sukenicemi jako unikátními budovami.Unikátní vlastnost Polska: zlatá volnost povoluje dobývat nová teritoria a dokonce krást ta, která náleží do jiných civilizací, díky budově opevnění a vojenských okruhů. Polsko rovněž dovede změnit místo vojskovou doktrínou.
Při vykonávání zlaté volnosti Ti Jadwiga umožní rozšiřovat Tvou víru na města v blízkosti, když získáš teritorium jiné civilizace. Relikvie, které vlastní Jadwiga, Ti dodají dodatečné prémie k víře i kultuře.
Sukenice, tedy trhy, na kterých se prodávají tkaniny, Ti zajistí prémie v produkci svázané s zahraničnými obchodními stezkami a zlato za vnitrostátní obchodní stezky.


Vžij se do jednoho polského magnáta ve scénáři „Dědictví Jadwigy”:Čas je ohraničený do 60 tahů
Obraň Polsko, Prahu i Víděň před nájezdníky-Turky i Křižáky
Proslav se na poli bitvy a staň se nejslavnějším obráncem PolskaUse of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/©2016 Take-Two Interactive Software and its subsidiaries. Sid Meier’s Civilization, Civilization, Civ, 2K, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software and their respective logos are all trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. All other marks and trademarks are the property of their respective owners. All rights reserved.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY