Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Layers of Fear: Inheritance (PC DIGITAL)

Layers of Fear: Inheritance (PC DIGITAL)

Kód: 258955
Cena: 129 Kč
Nákupem získáte 5 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry Layers of Fear na platformě Steam.Vrátila jsem se, otče.Čas má svůj vliv na všechno, který nás obklopuje. Ohlodává svým zubem všechno fyzické a obrátí v prach i ty nejtvrdší materiály. Ničí naše smysly, naše vzpomínky a neustále je mění v něco nového. Jen zřídka někdo najde odvahu čelit minulosti, ale minulost snadno neodpouští. A tak, když stojím přede dveřmi, jejich klika na mě přenáší znepokojivý chlad. A tak vcházím na místo, kde samota porodila noční můru. Vrátila jsem se, otče.
Layers of Fear: Inheritance dědictví pokračuje v motivech, které už se objevily v Layers of Fear a  vypráví příběh umělcovy dcery, který se vrací do rodinného domu, aby se vypořádala se svou minulostí. Bude schopna odpustit svému otci? Poznej události ze svého pohledu a poznej úplně tragédii, která padla na rodinu.Veď dceru umělce zbytky rodinného domu a ponořte se do šílenství, které bylo posláno na jejich usedlost. Čel trýznivým vzpomínkám a použij je k vytvoření nové budoucnosti.Vlastnosti hry:


• Zcela nový příběh


• Prozkoumej umělcovu pozůstalost v roli jeho dcery


• Dvě různá zakončení, která závisí podle Tvých rozhodnutí v průběhu hry


• Návrat do psychedelické noční můry, která Tě dostala v původní hře
© 2016 Published and distributed by Aspyr Media, Inc. “Aspyr” and the Aspyr “star” logo are federally registered trademarks of Aspyr Media, Inc. Mac and the Mac logo are trademarks of Apple Computer, Inc., registered in the U.S. and other countries. Bloober Team Inc. All rights reserved. "Layers of Fear" and Bloober Team are all trademarks and/ or registered trademarks of Bloober Team Inc. All rights reserved. Unless otherwise indicated, "Layers of Fear" game is copyrighted by Bloober Team Inc. No part of the game may be used for any purpose other than indicated in the End User License Agreement. Therefore, reproduction, modification, storage in a retrieval system or retransmission, in any form or by any means, electronic, mechanical or otherwise, for any purpose other than indicated in the End User License Agreement, is strictly prohibited without prior written permission.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY