Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Tekken 7 Deluxe Edition (PC DIGITAL)

Tekken 7 Deluxe Edition (PC DIGITAL)

Kód: 287544
Cena: 1 499 Kč
Nákupem získáte 59 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Kup si TEKKEN 7 Deluxe Edition a rozšiř cestu válečníka o dvě hratelné postavy, nový herní režim a stovky dalších skinů. K Tvému nákupu Ti navíc přidáme více než 30 kovových skinů, díky kterým budeš zářit na turnaji Iron Fist Tournament.

Láska, pomsta, hrdost. Každý z nás má důvod bojovat, jsou hodnoty, které nás definují a činí nás lidmi, nezávisle na našich nedostatcích nebo přednostech. Neexistují špatné stezky, existují pouze cesty, které si zvolíme.Zažij epické rozuzlení historie klanu Mishima a odhal důvody, které stály za jejich neúprosným boj. Tekken 7 je postaven na základě Unreal Engine 4 a nabídne ohromující historii boje v filmovém styl. Inovativní vychytávky umožňují intenzivní souboje, kterých si budeš moci vychutnat s přáteli (nebo také se soupeři). 


Vlasnosti hry:Unreal Engine 4 - Tekken 7 poháněný Unreal Engine 4, je nejkrásnější hra Tekken série s téměř fotorealistickou grafikou a ohromujícími bojovými efekty.
Zkušenost z nekončícího příběhu - úchvatné filmové sekvence, které vyprávějí příběh jsou kombinovány s horoucími souboji. Objevuj rodinnou historii Mishima inovativním způsobem.
Sada více než 30 hratelných postav - bohatá sbírka více než 30 postav obsahuje nové tváře a obrovský počet možných úderů, takže můžete zažít skutečnou svobodu při vedení vlastního bojového stylu. Najdi své oblíbené smrtící techniky, bojová umění, komba a vyhrávej zápasy!
Hosté z Street Fighter: Akuma! -Akuma z Street Fighter byl přenesen do 3D a připojí se k boji se všemi svými charakteristickými pohyby ve stylu shoto a rovněž  dodá ohnivé koule.
Nové bojové mechaniky a nové údery - klasické souboje 1vs1 se vracejí do hry! Nové údery a nová mechanika boje jako například „Rage Arts“, „Power Crushes“ a „Rage Drives“, které dělají hru ještě dostupnější pro hráče všech úrovní. Vítězné souboje s přáteli ve hře Tekken 7 můžou být založeny buď na tvrdém tréninku nebo na čisté zábavě.
Závěrečná kapitola krvavé historie Mishima - Tekken 7 je poslední kapitola ve dvacetiletém rodinném sváru v klanu Mishima. Objevte netradiční konflikt mezi členy klanu Mishima, kteří se snaží vyrovnat staré účty a převzít kontrolu nad světovou říší.

 TEKKEN™ 7 & © BANDAI NAMCO Entertainment Inc.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY