Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Double Pack - Port Royale 3 Gold & Patrician IV Gold

Double Pack - Port Royale 3 Gold & Patrician IV Gold

Kód: 26189
Cena: 349 Kč
Nákupem získáte 13 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Herní žánr: Budovací - Strategie
Lokalizace: V angličtině

POPIS

PORT ROYALE 3
Vynikající strategická série Port Royale se rozrůstá o další, v pořadí již třetí díl. Děj hry vás zavede do Karibiku v 17. století. Vy si budete moci opět vybrat, za koho že budete ve hře vystupovat. Můžete hrát za hrdinného kapitána, vychytralého obchodníka nebo za piráta. Je logické, že průběh hry se bude odvíjet podle toho, kterou postavu si zvolíte.PATRICIAN IV
Gold edice obsahuje ke hře též datadisk Rise of a Dynasty

Začínáte jako malý obchodník a musíte využít všechny dovednosti, které máte, abyste postupovali přes obchodnické posty a stali se nejmocnějším obchodníkem v Evropě. Autentický systém obchodování ve hře Patrician IV založený na nabídce a poptávce umožňuje vašemu podnikání růst, vydat se na otevřené moře a vytvářet obchodní cesty s ostatními městy Hanzy a jednat o výhodnějších nákupních a prodejních cenách zboží.

Obsažený datadisk Rise of a Dynasty přináší řadu novinek a vylepšení, mezi které patří například kooperativní multiplayer až pro 4 hráče, vnitrozemské obchodní cesty s novými městy jako Berlín či Kaunas a 6 nových scénářů.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY