Ptejte se na   Email xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

MŮJ ÚČET

Zapomněli jste své heslo?

Jak získáte registraci?

Vítěz ShopRoku 2016

HERNÍ ŽÁNRY

Odběr novinek

Nechcete přijít o žádnou slevu? Přihlašte se k odběru našich newsletterů!

Právě s vámi nakupuje

  •   149 hráčů

Informace


NAJDETE NÁS NA

Xzone Facebook Xzone Twitter Xzone Instagram Xzone Youtube kanál

INFORMACE O HŘE

Mafia III - Faster, Baby! DLC (PC) DIGITAL

Mafia III - Faster, Baby! DLC (PC) DIGITAL

Kód: 344640
Cena: 409 Kč
Nákupem získáte 16 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Herní žánr: Akční hra
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Tento obsah vyžaduje původní hru Mafia III.Sinclair Parish je malé městečko na západ od Bayou, ve kterém s pomocí násilí a rozséváním strachu vládne šerif „Slim“ Beaumont. Poté, co dojde k vraždě vůdce bojovníků za občanská práva a perzekuci dalších aktivistů, spojí Lincoln síly s Roxy Laveauovou a pustí se s ní do výbušné mise, během které odhalí zkorumpované prostředí města. Na cestě, během níž postaví celou kancelář šerifa před spravedlnost, je čeká spousta strhujících honiček, velkolepých taktických soubojů i lstivých akcí.DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Rozšíření Přidej, kotě! je součástí Season Pass. Vlastníte-li Season Pass, pak si rozšíření Přidej, kotě! nepořizujte, neboť na něj již máte nárok.SINCLAIR PARISH:


Zcela nové město na východ od Bayou řídí zkorumpovaný muž zákona, který svou představu o jediném správném způsobu života u ostatních vynucuje strachem a násilím. Rozsáhlý a rozmanitý terén doslova svádí k velkolepým automobilovým honičkám a zbrusu novým způsobům boje.NOVÝ PŘÍBĚH O RODINĚ, ZRADĚ A ODPLATĚ:


Spolu s místní aktivistkou Roxy Laveauovou se rozhodnete pomstít vraždu významného představitele hnutí za občanská práva a postavíte místního šerifa „Slima“ Beaumonta i jeho zkorumpovanou bandu před spravedlnost.NOVÁ CESTA ODPLATY:


Pokročilé kaskadérské kousky a bojové techniky, nová vozidla i zbraně nabízejí zcela nové možnosti, jak se postavit nepříteli – ať už na nohou či zpoza volantu.VELKOLEPÉ ODMĚNY:


V rozšíření Přidej, kotě! na vás čekají nové odměny, s jejichž pomocí bude vaše cesta odplaty ještě osobnější. Chopte se Roxyina samopalu MK 1020 s tlumičem. Sešlápněte pedál Roxyina sportovně upraveného vozu Lassiter Nightcrawler. A získejte přístup ke kostýmům Modrý génius a Zkušenost!


Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/


© 2017 TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. VYVINULO STUDIO HANGAR 13. MAFIA, TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, 2K, HANGAR 13 A JEJICH PŘÍSLUŠNÁ LOGA JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY ČI REGISTROVANÉ OBCHODNÍ ZNÁMKY TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. IKONKY RATINGU JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY THE ENTERTAINMENT SOFTWARE ASSOCIATION. VŠECHNY OSTATNÍ ZNAČKY JSOU MAJETKEM PŘÍSLUŠNÝCH VLASTNÍKŮ. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY


© 2007 - 2018 (X)zone.cz