Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Elements of War

Elements of War

Kód: 26204
Cena: 149 Kč
Nákupem získáte 5 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: do 24 hodin (info)
Výdejna Louny: ihned k odběru
Lokalizace: V angličtině

POPIS

Elements of War je moderní strategie v reálném čase zasazená do světa stiženého globální katastrofou zaviněnou samotným lidstvem, která byla způsobena používáním nejnovějších zbraní založených na síle přírody. Vojenské velení americké armády s její pomocí zlikvidovalo Washington a pohřbilo vládu v sutinách. Když celý svět zasáhly vlny tsunami, obří uragány a zemětřesení, které si vyžádaly životy miliony lidí a výrazně zamávaly civilizovaným světem, byla do USA vyslána evropská koalice vojenských sil, aby tam prozkoumala zdroj katastrofy a zneškodnila ho.

Tři různé frakce – Bojujte v Americe v blízké budoucnosti jako „Ravens“ (americké vojsko snažící se tajný experiment ochránit), jako „EEB“ (evropská koalice, která vpadne do USA, aby tam přírodní zbraně zajistila) nebo jako „Patriots“ (paravojenská jednotka bojující o přežití své země).
Kdo ovládne počasí, ovládne svět – Šest zbraní založených na počasí umožňují hráči ovládat a transformovat bojiště pomocí tornád, zemětřesení, hurikánů a dalších válečných živlů, které ovlivňují zásobovací linie, zpomalují pohyb jednotek a likvidují nepřítele.
Graficky strhující bojiště – Moderní grafický engine nádherně renderuje vysoce detailní jednotky, zatímco realistická fyzika destrukce vytváří věrohodné bojiště.
Konvenční a fiktivní zbraně – Více než 40 realistických i fiktivních jednotek a zbraní z amerického, ruského i evropského vojenského arzenálu.
Náročný kampaň, obrovské bojiště – Bojujte ve 12 náročných kampaňových misích, přičemž každá obří mapa skýtá rozmanité taktické výzvy.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY